Wpis z mikrobloga

Drogie dziewczyny może w końcu zacznijcie bronić nawet mentalnie chłopaków mniej cwanych, urodziwych i mniej zaradnych bogatych, co za tym idzie spokojnych, miłych, uczciwych, pomóżcie im, dodajcie otuchy, a nie tylko szydzicie z nich, opluwacie, uganiacie się za bogatymi przystojniakami, tak to się mienicie na takie mile i cudowne a przyjdzie co do czego to ukąsicie niczym pająk, brońcie nas Polaków, a nie łykacie jak pelikanki lewacka Mode, bronicie praw piesków, lgbt, dziwaków jakichś, chodzicie na marsze gdzie bronicie jakichś murzynów zza oceanów, którzy świeci nie są, brońcie nas tutaj w Polsce a nie jakimiś pierdołami się zajmujecie

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #takaprawda #polska
  • 26
Coś Ty. One na takich plują. W głowie tylko chad, netflix, seks i jedzenie.


@tbhilt: Ja się zastanawiam w jakich kręgach Wy się wszyscy obracacie, że macie takie wyobrażenie. Ja tam ciągle widzę dziewczyny często wyglądowo niepasujące do facetów ( i nie to nie są bogacze, albo ludzie z niesamowitą haryzmą)
A, że generalnie kobiety wybierają lepszego (pod jakimkolwiek względem) partnera to jakoś mnie nie dziwi. Mężczyźni przecież robią to samo
@Miler111111: To faceci głównie dają swoim kolegom takie "cudowne rady". Kobiety rozmawiają, starają się zrozumieć i wczuć się w sytuację drugiej osoby, pomóc dając wsparcie emocjonalne. Oczywiście posługuję się teraz generalizacją, podobnie jak Ty w swoim komentarzu.
@Luks_x: trochę, Teleodbiorniki, kanalizacja, takie małe radyjka przez które można rozmawiać na odległość ale oczywiście ludzie są niezmienni jak skała, każdy dobry miły,uczynny jakby holokaust w ogóle się nie wydarzył
@Luks_x: Spokojnie dziadek wytłumaczymy
Skoro doszło w naszej rzeczywistości do holokaustu, zabijali ludzi wagonami
to czemu na wykopie ludzie nie mogą uwierzyc ,że ktoś może być dla kogoś po prostu zły, niemiły, wredny tylko ze względu na jakieś widzi misie