Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam zadam takie jedno pytanie... gdzie eee są po dzisiejszym meczu wszyscy ci, którzy grzebali polską eee piłkę? Nie ma, nie widzę. Wczoraj żeśmy wygrali z eee niewygodną Hercegowiną, a dziś tryumf odniosła drużyna Czesia Michniewicza. No i panowie jak to eee jest, że niby szkolenie w tym kraju leży, a nasze rep...? Reprezentacje młodzieżowe osiągają takie wy... wyniki? A to wszystko efekt systemu, jaki żeśmy... stworzyli. Panowie, nie byłoby eee takich zawodników jak Majecki, Płacheta, Klimala gdyby nie eee Pro Junior. Takie są fakty, taka jest eee prawda futbolu, Romeczku... Widzicie panowie eee, jak ja w tym studio niedawno mówi...? Mówiłem, że polscy trenerzy to nie są wiel... wielbłądy, to żeście mnie krytykowali. To zreszto typowo polskie, żeby eee krytykować, narzekać, ale ważne żeby to była krytyka kons... Konstruktywna. Że co Romeczku? Ale zaraz, chwileczkę... ja dobrze pamiętam, coście mówili o Jurku. Tak, tak Tomku ja pamiętam co eee ty żeś mu życzył. I to było eee konstruktywne? Ale co przejęzyczył? Panowie, przejęzyczył czy nie to ja wam powiem jedno rzecz... Takiego wiadra pomyj jak eee ostatnio wylewa się na mnie i Jurka to ja nie pamiętam za eee najgorszych czasów komuny. Co Romeczku? Ale jaki Placzyński? Jaki Sportfive? No nie, panowie tak to my rozmawiać nie będziemy... Ja zakończę to takym eee jednym wątkiem. Ile wynoszą najwyższe transfery z polskiej li... Ligi? Jakieś 7 czy 8 eee milionów euro, brawo Romku. A wiecie ile byłby wart taki Jóźwiak, jakby eee jeszcze w Lechu z rok pograł? 30 milionów. Ale że co, że w jakiej walucie Mati? No w euro... Ale co Gumny? No panowie, ale jaki ja mam eee wpływ na to, za ile jaki klub sprzedaje swoich zawo...? Zawodników?

#kanalbekowy #mecz #pilkanozna
a.....1 - Panowie, ja wam zadam takie jedno pytanie... gdzie eee są po dzisiejszym me...

źródło: comment_1599587164WPL0Ny6xrhWGED6wRFq6kh.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz