Wpis z mikrobloga

Czy jest sens, czy są przeciwwskazania do brania fat burnera na diecie keto?
Od przyszłego weekendu startuje z dietą keto, nie mam generalnie żadnego doświadczenia z żadnymi dietami. Mój tryb życia doprowadził mnie do wagi 87kg przy 176cm i chciałbym się jak najszybciej pozbyć nadmiaru tłuszczu.
Trochę czytałem z różnych źródeł czego się po ntej diecie spodziewać, jak do niej podejść i czego oczekiwać, chociaż jeżeli macie jakieś materiały, które warto przeczytać to chętnie skorzystam.

#keto #ketoza #dieta
  • 8
  • Odpowiedz
@Arthaniel: nie bierz FAT burnerów bo to strata pieniędzy

Keto to najlepsza dieta do palenia tłuszczu, bo wykorzystujesz tłuszcz jak swoje paliwo, więc waga będzie elegancko spadać

Prawdopodobnie na początku diety spadnie parę kilo, ale to będzie woda i glikogen, q nie tkanka tłuszczowa, ale później będziesz już topił smalec

Więc najlepiej wejść i przestrzegać zdrowego keto, a efekty same przyjdą
  • Odpowiedz
@inny_89: oczywiście, że na każdej diecie można przytyć, i na każdej można schudnąć. Tłuszcz+białko, zwłaszcza zwierzęce, po prostu bardziej sycą, i dlatego jest łatwiej zachować kontrolę.
  • Odpowiedz
@inny_89: Nie przytyjesz (dostanjesz sraczki od T), co najwyzej nie schudniesz:

2. Patrzeć nie oznacza widzieć!!! Czy od tłuszczu można przytyć? Protokół rozbieżności.
174 wyświetlenia

DOdŻOwnik
55 subskrypcji
Opublikowany 11 cze 2020
Tłuszcz z pożywienia to apoB-48, egzogenny tłuszcz.

Tłuszcz wyprodukowany z węglowodanów w wątrobie to apoB-100, endogenny tłuszcz.

W programie nagrywającym miałem zaznaczony inny dźwięk, więc film z YT się nie nagrał. Widać ktoś czuwa nad Wami, abyście nie słuchali
  • Odpowiedz