Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zawsze miałem problemy z odwracanie się na rowerze, bo zawsze lekko mnie znosiło w kierunku w którym sie odwracam (nie mogę tylko zerknąć kątem oka, bo nosze okulary o dużej mocy i tylko widzę kształty xDD), a teraz przyuwazylem taki bajer. Ma ktoś jakiś tańszy model (max. 40zl)? Pasuje do każdej kierownicy baranka?
#kolarstwo #szosa #przelaj #rowery #rower #cyclecross #gravel
Pobierz NoNameNoIdeaNoLife - Zawsze miałem problemy z odwracanie się na rowerze, bo zawsze le...
źródło: comment_1599497699mASlNWJ0BaV93Dgmxzaisr.jpg
  • 20
@NoNameNoIdeaNoLife: Zgadza się. No ale w moim koślawym Marinie Four Corners i tak pewnie to niewiele zmienia w wizualnym odbiorze roweru ;) ¯\_(ツ)_/¯ A jednak widoczność i wygoda jest tam najlepsza (zwłaszcza w nowszym modelu niż w tym z opisu w linku)
@NoNameNoIdeaNoLife: Ty się najpierw zastanów czy w ogóle coś będziesz widzieć w tym lusterku bo zależy jaką masz kierownicę i jak masz ją ustawioną. W skrócie, możesz nie widzieć tego lusterka bo górna rura baranka może zasłonić.
Ma ktoś jakiś tańszy model (max. 40zl)?


@NoNameNoIdeaNoLife:

Jako że te lusterka gubią się często, to ja po prostu kupuje takie lusterka samoprzylepne do przyklejenia na lusterko w aucie jak się ciąga przyczepę "LUSTERKO MARTWEGO POLA".

np.: https://allegro.pl/oferta/lusterka-martwego-pola-2-szt-okragle-martwe-pole-8289192750

Przyklejam to do odpowiednio wygiętego płaskownika który wchodzi na wcisk do rurki baranka i takie lusterko robi robotę tak jak lusterka Zefala które kiedyś kupowałem.

BTW Lusterko można też dać koło mostka, wtedy