Wpis z mikrobloga

@Reiter: Dlatego Rosja ma niemal taka sama srednia. A przez lata miała nizsza. Ale Rosjanie też plusuja tym, że są Słowianami. na jej rzecz lobbuja też niektórzy politycy antysysytemowi popularni wśród młodych ludzi. Sa kanały wychwalajce Rosje, które stale oglada dziesiatki tysiecy ludzi. takich aktywnych kanalów o Rumunii nie ma raczej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Natomiast w przedostatnim komentarzu pojawiły się słowa takie jak "ergo", czy "reasumując", raczej - jakby powiedział filolog - z rejestru książkowego. Zapewne było to z Twojej strony zamierzone


@Jan_K: Akurat tu pudło. Używam tych słów względnie często, nawet na wykopie i są zawarte w mojej mówię potocznej.

A i pytałeś mnie jak zrozumiałem o to, czemu na tego nieszczęsnego "ów" użyłem w błędnej formie. Zarzucanie absurdalności tego wyjaśnienia w kontekście
  • Odpowiedz
@Reiter: mam nam ysli kanały szurów w rodzaju tego przebieranca Jablonowskiego. dla wiekszosci ludzi to oszołom, ale ogladlanosc ma i wizerunek ociepla wraz z tym drugim.
  • Odpowiedz
Akurat tu pudło. Używam tych słów względnie często, nawet na wykopie i są zawarte w mojej mówię potocznej.


@taki_tam_ktos: Cóż, Twoje pierwsze komentarz w tym wątku wyglądają inaczej niż odpowiedzi na moje komentarze, ale oczywiście nie mogę wykluczyć, że stało się to przypadkiem. Siłą rzeczy pisałem o tym jak wygląda kwestia ich użycia w szerszym ujęciu, przy Tobie mogłem się tylko domyślać, co zaznaczyłem. Możesz oczywiście stosować tego typu słowa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To zresztą dosyć dziwne, że z jednej strony używasz wątku wykształcenia jak tarczy, a z drugiej języka nieco na siłę wymyślnego, jakbyś jednak chciał tym językiem aspirować wyżej.


@Jan_K: Nie tyle wymyślonego, co podłapanego z książek zwyczajnie. Za dzieciaka sporo grzęzłem w książkach, stąd może mi się wzięło używanie tych słów.

A co do samego aspirowania językiem, to zawsze przeżywałem fascynację wyższym stanem w ujęciu historycznym. Czy to wyższe sfery
  • Odpowiedz
Byłem na Erasmusie z Rumunami i Estońcami, znacznie lepiej dogadywałem się z Rumunami, Rumuni: uśmiechnięci, wygadani, nawet urodziwe dziewczyny, jak ktoś ich nazwie cyganami to klną strasznie, bo nie chcą mieć nic wspólnego z tymi typami z Indii.
Estończycy: Srają to papier rzucają do kosza i j---e, nadufane s---------i choć groszem nie śmierdzą, złodzieje (ukradł mojemu ziomkowi 50zl z portfela), mruki, opryskliwi.
Wolę Rumunię. ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desperated: no to większości Europy nie lubisz. Może pracuje z innymi ludźmi ale to właśnie ten kumpel to najbardziej pracowita osoba jaką znam. Jego rodzina tak samo. Źle mi się pracowało ogólnie z ludźmi z Chin , chociaż i tu były wyjątki, Czesi też trochę dziwni ale przynajmniej na piwie z nimi zawsze jest śmiesznie a Czeszki to w ogóle fajne babki.
  • Odpowiedz
@szurszur: Więcej Cyganów to chyba jest na Słowacji czy Węgrzech. Dziwi mnie, że Węgrzy są dopiero na 5 miejscu. Czechów to chyba Polacy lubią za p--o i Pragę, bo oni mają nienajlepsze zdanie o Polakach.
  • Odpowiedz