Wpis z mikrobloga

@Lutniczek: psa trzeba wyprowadzać, owszem, ale to nie jest jakiś ogromny problem nawet w bloku. Kot może przeżyć całe życie w mieszkaniu i też mu się nic nie stanie. Jedyne co, to mam prośbę do @Kick_Ass, abyś założył siatkę na balkonie, bo nawet pilnując kota, ten może rzucić się za jakimś ptakiem i zlecieć na dół. Niby nie jest wysoko, ale jednak w stresie może się gdzieś schować
  • Odpowiedz
  • 0
@Zyciejaksen_ hehe miałem wiele motocykli z róznymi pojemnościami , nadal uważam że 125 są ok, szczególnie na miasto xD
@Bielecki kot ma 10 lat, często siada na słupie czy wyłazi na parapet ale nigdy nic sobie nie zrobił. Są doniczki więc przez dziurę nie poleci :)
@pablo397 trzeba sobie radzić ¯_(ツ)_/¯ teraz już wszystko przekwita, w lato byś zobaczył jaką mam dżungle na balkonie , balkon od strony południowej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kick_Ass: nie masz pewności, czy w wieku 11 lat mu się nie odklei. Może zobaczyć np. ptaka i na niego zapolować przy czym może stracić równowagę i polecieć. Dla mnie zabezpieczenie okna i balkonu to obowiązek właściciela kota.
  • Odpowiedz
@Bielecki kot ma 10 lat, często siada na słupie czy wyłazi na parapet ale nigdy nic sobie nie zrobił. Są doniczki więc przez dziurę nie poleci :)


@Kick_Ass: do sasiadow tez nie ma jak przejsc? mi dwa razy juz wpadl kot przez okno poddaszowe bo sasiad nie zabezpiecza balkonu, nie wiem kto sie bardziej przestraszyl xd
  • Odpowiedz