Wpis z mikrobloga

Siema kochane wariaty, dzisiaj wpis 100% poradnikowy
Jak mieć czysty ryjec i czy to prawda że ładni ludzie mają super twarz myjąc się szambem?

Odpowiedź : Jedni mają super ryj bo mają geny albo są bogaci i mają top produkty / diete i dlatego maja czysta skore, wy nie macie ani kasy ani sławy także tutaj 1 problem

Nie jestem doktorem także każdy ma inny przypadek ale warto parę rzeczy wiedzieć. Jeśli masz twarz z jakimiś niedoskonałościami (większość lasek jak widzi trądzik to zbija wam noty o 2-3 /10) to może Ci to pomóc :

A) kup se aloes, taki w aptece sok 100%, pij go rano i wieczorem a po wypiciu przetrzyj twarz tym tym sokiem. Czemu aloes i czy warto se wpisz w necie u mnie działa

B) Sprawdź czym się myjesz, jak nie wiesz czym to kupuj balsamy/kremy dla dzieci. Jakieś bambino czy inne. Mają one restrykcje i nie mają syfu typu SLS. Czym to jest itp se sprawdź

C) raz na tydzień parowka. Bierzesz kibel po sprzątaniu zalewasz wrzątkiem z czajnika , wsadzasz tam głowę i przykrywasz ręcznikiem

D) jak masz czarne syfy na nosie, idź do pani kosmetolog za prawie frajer wyczyści ci to ok 60 zł i siema nos jak człowiek

E) Nie graj w lola i inne rzeczy tego typu, powodują one stres przez cały czas co powoduje ogólne spierdzielenie mordy

F) pij wodę nwm muszynianka jedna butelka na dzień

G) myj się 1-2 razy dziennie, nie używaj ludwika do mycia twarzy bo to pogarsza tylko

Obserwuj #zycieoskara by dostawać super info i tipy to nic nie kosztuje a ja lubie atencję

#p0lka #logikaniebieskichpaskow #przegryw #redpill #blackpill #mgtow #stulejacontent #cuckold #bekazpodludzi #zycieoskara #rozowepaski #rozowypasek
  • 15
@oskarek1999 Akutat te dla dzieci są słabe, bo one są typowo natłuszczające. Będziecie się świecić i was obsypie.
Najlepiej jakieś naturalne kosmetyki. Mycie buzi rano i wieczorem i tonik bez alkoholu denat. Dodatkowo raz w tygodniu peeling np z cukru ( żel + cukier i masujemy) lub jakis gotowy do twarzy.

Aloes jest dość uczulający. Może być źle po tym
Jak mieć czysty ryjec


@oskarek1999: Ograniczyłem mocno cukier i nie mam już syfów na ryju co było mega problemem. Twarz myję chłodną wodą po czym kremuję nawilżającym kremem nivea albo jakimś balsamem do ciała, no cokolwiek byle krem nawilżający jakiś xD I mam idealny ryjec pod względem skórnym. Gdyby jeszcze nos mi się sam zmniejszył i podbródek powiększył dzięki czemu nie byłbym genetycznym gównem to już w ogóle byłoby zajebiście
A) kup se aloes, taki w aptece sok 100%, pij go rano i wieczorem a po wypiciu przetrzyj twarz tym tym sokiem. Czemu aloes i czy warto se wpisz w necie u mnie działa


@oskarek1999:

Czyli musze kupic dwie butelki na dizen czy jak
@ven0m: Jeśli piszesz o witaminie B5, warto zaznaczyć o którą konkretnie chodzi. Przykładowo witamina B5 wpływa pozytywnie na skórę, co jest udowodnione w badaniach. Istnieje wiele substancji, które nazywa się mianem witamin z grupy B. Mają one często całkowicie różne właściwości.
@oskarek1999: Akurat o dietę można stosunkowo zadbać bez dużych nakładów finansowych, ba nawet zaoszczędzić. Nie trzeba do tego dietetyka, wystarczy uważnie obserwować jakie jedzenie wywołuje takie reakcje organizmu, u mnie to są zawsze czipsy. Jadłem je rzadko, teraz nie jem w ogóle. Tak samo może powodować czekolada w dużych ilościach (w rozsądnych nie powinna, ew. można eksperymentować z gorzką). Ogólnie więcej zieleniny i ograniczać fast foody. Są co prawda ludzie, którzy