Wpis z mikrobloga

#badoo #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

Mówcie co chcecie ale dzieciak u różowej to zawsze zły znak, zawsze czerwona flaga której nie powinno się lekceważyć niezależnie od przyczyny.

Są różne przyczyny tego że różowa jest samotną matką, od tych najczęstszych i najbardziej oczywistych że dała d--y na imprezie lub z jakimś randomowym chadem z tindera - tego nie trzeba nawet komentować.

Nawet jeśli różowa była w związku z facetem i facet zwiał po pojawieniu się dziecka to też nie wróży dobrze mimo że różowe często właśnie się tak zasłaniają "buu zły facet zwiał od kobiety z dzieckiem, to jego wina a kobieta zawsze niewinna".

Trzeba się zastanowić: czemu zwiał?

Może ta różowa właśnie takich facetów lubi, lekkoduchów, imprezowiczów i z takim facetem zrobiła sobie dziecko i koleś zwiał. To nie dobrze świadczy o takiej różowej bo jeśli spotykała się z takimi facetami to prawdopodobnie też sama taka jest, lekkoduch, imprezowa, łatwo nawiązuje kontakty seksualne, onsy itd a takie cechy charakteru nie wróżą spokojnego i ustatkowanego życia u boku takiej kobiety.

Może nie dbała o siebie, nie zabezpieczała się odpowiednio?

Może zwyczajnie leciała na oskarków-chadów-imprezowiczów ze względu na wygląd i dynamiczność a teraz udaje świętą.

Może po prostu jest p----------a na baniak i facet nie wytrzymał z nią i s--------ł?

Cokolwiek by to nie było, nawet jeśli sama różowa twierdzi że to byłby s--------ł od niej i to były jest tym złym to i tak samotna matka to baaardzo zła opcja i trzeba się takich kobiet wystrzegać jak ognia.

Nawet jeśli na prawdę to była wina faceta i z różową jest wszystko ok to i tak w związku z samotną matką nie będzie ok. W waszym życiu zawsze będzie się kręcił jej były, ojciec dziecka. To nigdy nie będzie związek dwojga ludzi, to będzie związek dwójka + ojciec dziecka. Obcy (dla ciebie) facet z którym twoja kobieta ma dziecko i z którym łączyła ich więź co jakiś czas będzie pojawiał się w waszym życiu. To nie jest typowa sytuacja w którym twoja dziewczyna miała chłopa ale z nim zerwała i już się nie spotykają, nie widują się itd. Nie, ten były facet twojej kobiety będzie stałym elementem waszej relacji a ty wychowujesz i płacisz na jego dziecko.
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Snap-Dragon: samotni ojcowie mają podobną opinie


To trzeba było być mądrzejszym i uważać co i gdzie się wkłada, a nie potem płakać jakie to kobiety złe i walnięte. ;)
  • Odpowiedz
@01ab: ok, a wiec dlaczego to kobieta teraz ponosi odpowiedzialnosc za dziecko? Jesrem ciekaw jakie masz zdanie o samotnych ojcach/ alimenciarzach? Tez trzeba omijac ich szerokim łukiem?
  • Odpowiedz
dlaczego to kobieta teraz ponosi odpowiedzialnosc za dziecko?


@Tajlosfit: kobieta jak chce to może zrzec się praw i oddać facetowi do wychowywania a samej płacić alimenty na to dziecko, nie widzę problemu.

Jesrem ciekaw jakie masz zdanie o samotnych ojcach/ alimenciarzach? Tez trzeba omijac ich szerokim łukiem?


@Tajlosfit: nie mam zdania bo mnie nie interesują mężczyźni pod względem matrymonialnym.
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: no to jak chcą dziecko to niech wychowują a jak nie chcą to niech oddadzą i tyle, prosta sprawa

jak nie chcą nigdzie oddawać gówniaka to już ich sprawa ale niech nie płaczą że wielka odpowiedzialność skoro same chciały
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: to jak nie chciały to po co trzymają dzieciaka, niech oddadzą ojcu lub na adopcje skoro nie chciały.

Jak sam zaliczysz wpadke, to tez na pewno s---------z


@Tajlosfit: no tak bo mnie znasz na tyle że wiesz co ja zrobię w jakieś teoretycznej sytuacji której nigdy w życiu nie miałem xD
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: akurat tak się składa że w przypadku wpadki to ja będę walczył o wychowywanie dziecka.

Ojcowie bardzo często chcą dzieci tylko im są zabierane.
  • Odpowiedz
@01ab: Znam JEDEN taki przypadek, przeciw ok 13 przypadkom na niekorzyść faceta. Ale jak dla mnie jeśli facet nie chce dziecka to on powinien się zabezpieczyć, ponieważ męska antykoncepcja jest tańsza i mniej inwazyjna. A skoro oboje by nie chcieli dzieci to niech oddają gdzie chcą ale płacą po połowie. Dlaczego ja, jako podatnik mam być obciążana skutkami głupoty wsadzenia prącia jakiegoś przegrywa? Jeśli oboje nie chcą dzieci a jest
  • Odpowiedz
Dlaczego ja, jako podatnik mam być obciążana skutkami głupoty wsadzenia prącia jakiegoś przegrywa?


@Snap-Dragon: przegrywy to raczej nie są narażeni na dziecko bo nie ruchają.

Jeśli oboje nie chcą dzieci a jest wpadka niech oddają ale płacą hajs a nie obciążać tym
  • Odpowiedz
bzdury, ojcowie zawsze po cichu licza na to ze matka go weźmie


@Tajlosfit: W polsce dużo mężczyzn walczy o jakikolwiek kontakt z dzieckiem który jest im uniemożliwiany przez obecnie działający matriarchalny system za który kobiety nie ponoszą absolutnie żadnej odpowiedzialności. Gdybyś nie była ignorantką to byś znała też perspektywę drugiej strony i byś nie gadała głupot.
  • Odpowiedz