Wpis z mikrobloga

#badoo #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

Mówcie co chcecie ale dzieciak u różowej to zawsze zły znak, zawsze czerwona flaga której nie powinno się lekceważyć niezależnie od przyczyny.

Są różne przyczyny tego że różowa jest samotną matką, od tych najczęstszych i najbardziej oczywistych że dała d--y na imprezie lub z jakimś randomowym chadem z tindera - tego nie trzeba nawet komentować.

Nawet jeśli różowa była w związku z facetem i facet zwiał po pojawieniu się dziecka to też nie wróży dobrze mimo że różowe często właśnie się tak zasłaniają "buu zły facet zwiał od kobiety z dzieckiem, to jego wina a kobieta zawsze niewinna".

Trzeba się zastanowić: czemu zwiał?

Może ta różowa właśnie takich facetów lubi, lekkoduchów, imprezowiczów i z takim facetem zrobiła sobie dziecko i koleś zwiał. To nie dobrze świadczy o takiej różowej bo jeśli spotykała się z takimi facetami to prawdopodobnie też sama taka jest, lekkoduch, imprezowa, łatwo nawiązuje kontakty seksualne, onsy itd a takie cechy charakteru nie wróżą spokojnego i ustatkowanego życia u boku takiej kobiety.

Może nie dbała o siebie, nie zabezpieczała się odpowiednio?

Może zwyczajnie leciała na oskarków-chadów-imprezowiczów ze względu na wygląd i dynamiczność a teraz udaje świętą.

Może po prostu jest p----------a na baniak i facet nie wytrzymał z nią i s--------ł?

Cokolwiek by to nie było, nawet jeśli sama różowa twierdzi że to byłby s--------ł od niej i to były jest tym złym to i tak samotna matka to baaardzo zła opcja i trzeba się takich kobiet wystrzegać jak ognia.

Nawet jeśli na prawdę to była wina faceta i z różową jest wszystko ok to i tak w związku z samotną matką nie będzie ok. W waszym życiu zawsze będzie się kręcił jej były, ojciec dziecka. To nigdy nie będzie związek dwojga ludzi, to będzie związek dwójka + ojciec dziecka. Obcy (dla ciebie) facet z którym twoja kobieta ma dziecko i z którym łączyła ich więź co jakiś czas będzie pojawiał się w waszym życiu. To nie jest typowa sytuacja w którym twoja dziewczyna miała chłopa ale z nim zerwała i już się nie spotykają, nie widują się itd. Nie, ten były facet twojej kobiety będzie stałym elementem waszej relacji a ty wychowujesz i płacisz na jego dziecko.
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tajlosfit: no to jak chcą dziecko to niech wychowują a jak nie chcą to niech oddadzą i tyle, prosta sprawa


jak nie chcą nigdzie oddawać gówniaka to już ich sprawa ale niech nie płaczą że wielka odpowiedzialność skoro same chciały

Widać, że nie masz dzieci dlatego nie masz pojęcia o czym piszesz. Według Ciebie jak samotna matka to na 100% z-----a bo przecież facet to nie. Na pewno był ideał,
  • Odpowiedz
@01ab: tak. Niestety tak jest ponieważ większość z nich chce tylko poruchać mniej lub bardziej to ukrywając. Wystarczy wejść na tag tinder gdzie często przewijają sie posty jak ściemniać i udawać zaangażowanie aby laska poszła z tobą do łóżka.
  • Odpowiedz
Wystarczy wejść na tag tinder gdzie często przewijają sie posty jak ściemniać i udawać zaangażowanie aby laska poszła z tobą do łóżka.


@Snap-Dragon: eee nie, na tagu tinder najczęściej są screeny z rozmów lub profili różowych na których widać jak bardzo różowe są rosczeniowe. Nie widziałem tam porad ze ściemniania.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: daj linka, jestem ciekaw całej dyskusji.

To jest jednak jednostkowy przypadek, no ja nie trafiam non-stop na takie tematy na tagu tinder a cały czas wrzucają tam screeny z rozmowami z różowymi które pokazują jak kobiety mają w------e na relacje i pokazują ich roszceniowość.
  • Odpowiedz
@01ab: Poszukaj waćpan. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to nie jednostkowy przypadek. Jeśli chcesz znaleźć tylko posty gdzie kobieta ukazana jest jako roszczeniowa to takie znajdujesz. Ja jednak widzę masę postów i komentarzy podobnych do tego który tu zamieszczam
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: twierdzisz że:

Wystarczy wejść na tag tinder gdzie często przewijają sie posty jak ściemniać i udawać zaangażowanie aby laska poszła z tobą do łóżka.


a jednocześnie jednego linka nie możesz podesłać ¯\_(ツ)_/¯

dalsza dyskusja nie ma sensu
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Nie odwracaj kota ogonem, nie zmieniaj tematu, nie wykręcaj się tanimi sztuczkami. Ty wyszłaś z taką a nie inną tezą a teraz karzesz mi sobie samemu szukać tego co potwierdzi twoją tezę - niezły fikoł xD

W dodatku stosujesz tanią sztuczkę: próbę wjechania na psyche

Nie każ mi się domyślać że to zbyt wiele na możliwości intelektualne

bardzo nieładne zagranie, słaba manipulacja.
  • Odpowiedz
@01ab: ja ci nie chce nic mówić ale to ty jako pierwszy wyszedłeś z tezą publikując posta. Tak więc nie bądź leniuchem tylko poszukaj posta królewiczu()
  • Odpowiedz
Tak więc nie bądź leniuchem tylko poszukaj posta królewiczu()


@Snap-Dragon: koniec naszej rozmowy, jesteś toksyczną osobą, zachowujesz się pasywno-agresywnie.
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: nie, toksyczna przez sposób w jaki to robisz:

Poszukaj waćpan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie każ mi się domyślać że to zbyt wiele na możliwości intelektualne wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majster44: w Polsce brakuje ponad 270tys kobiet w wieku 15-49, znalezienie partnerki jest w takiej sytuacji prawie niemożliwe a nawet jak jest możliwe to wiąże się to z ogromnym wysiłkiem.


Ty szukasz kobiety w oparciu o statystyki XD Znalezienie dziewczyny jest możliwe ale jak ktoś prezentuje takie poglądy jak Ty to kobiet może być 2x więcej a i tak Ci to nic nie pomoże.

"Na prawdę myślisz że w takiej sytuacji facet by odszedł od partnerki tylko dlatego że pojawiło się nieplanowane
  • Odpowiedz
Ty szukasz kobiety w oparciu o statystyki XD


@majster44: Przy założeniu, że mamy zamknięte granice i optymistycznie każdy facet znajdzie sobie jedną partnerkę to co z resztą 270 tysięcy facetów? Rozpłynie się czy ma wejść w związki poliamoryczne? Statystyka i twarde dane mają tutaj jakieś znaczenie?

Znalezienie dziewczyny jest możliwe ale jak ktoś prezentuje takie poglądy jak Ty to kobiet może być 2x więcej a i tak Ci to nic
  • Odpowiedz