Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miroslaw_anonowski: to zobacz ile stoja na ebayu/grupach w tym stanie co moja ( ͡ ͜ʖ ͡) z bilsteinami b12. Szczególnie w touringu.

Te na złom to srebrme standardy i przedlifty.

Moj znajomy sedana 530i za £5 kupił i się cieszył że tak tanio ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
kierownice masz po zlej stronie


@l-l-l-l: Paradoksalnie to jest dobra strona. To ruch prawostronny jest tym dziwnym.
Ale wiem, wiem. Taki żart. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: 230 najwięcej, niestety duży.ruch był

@PanKracy582: jakiego władcy? Jadr bo nawierzchnia lepsza akurat zjeżdżalem na prawy, za mna niklgo nie było

Co jest niesprawnego w aucie niby moze mi powiesz skoro znasz moje auto lepiej? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kiera jest po dobrej stronie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: ty nie jezdzisz autem nie? XD to nie wymówka. Po prostu czasem sie zdwrza być na lewym dłużej niż 5s szczególnie jak się jedzie ~200km/h tl czasem nie warto zjeżdżać na prawy xD

@PanKracy582: od gory po lewej to nivo - pneumatyka która została zmieniona na standardowe zawieszenie.

Okładziny są dobre, czujnik przy wymianie mi mechanik urwał.

Poduszka - napinacz z tyłu wywala błąd, wszystko działa z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: 0 argumentów, pełno nienawiści i 0 wiedzy technicznej. Typowy mentalny sebiks będzie pouczał innych co jest dobre a co nie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale zostałeś poklepany przez innych pełnych nienawiści więc ego Ci skoczyło.

Miłego dnia hejterku :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanKracy582: ale to Ty nie czytasz ze zrozumieniem :) przyjebujesz się do rzeczy o których pojęcia nie masz i oceniasz z góry bez pewnej wiedzy.

Rzucasz na mnie swoje projekcje i nienawiść co masz w serduszku. Oceniasz źle bo sam czynisz źle. Przerabiałem to bo kiedyś też zdarzało mi się być takim małostkowym #!$%@?-polaczkiem :) na szczęście mi przeszło i nie oceniam ludzi przez swoje słabości.

Może też do tego
  • Odpowiedz