Wpis z mikrobloga

Jak macie #xiaomi to wbijacie w aplikacje domyslna do muzyki, w prawym dolnym rogu klikacie na "ogladaj" I przenosi mas na #youtube w tej apcje.

Wpisujecie co tam chcecie posluchac i to wszystko. Mozecie teraz mininalizowac apke, blokowac telefon etc., ayt bedzie dalej gral. Premium bez premium.

#cebuladeals #youtubepremium #protip
Pobierz
źródło: comment_1599283211klNgqTSlnlCxBjFb0zF8X5.jpg
  • 106
@WiktorekS zuoto OPie, tyle lat w niewiedzy. Kiedyś chciałem zainstalować Vanced ale na POCO nie pykło, albo wyłączyłem tamtą opcję po instalacji a nie przed (jednak bez tego sie nawet nie dało chyba odpalić). Chociaż chyba nawet wyłączenie nie pomogło xD
@WiktorekS: Odkryłem to kilka dni temu. Co ciekawe mam telefon blisko 1,5 roku i pierwszy raz wszedłem w muzykę xDD Tak - zawsze jak juz słuchałem to i tak z YT :v

Spoko opcja, ale zauważyłem, że jak mam w play darmowe 100gb na wakacje i jak odpale tu z muzyki to mi zżera pakiet a nie to darmowe :v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alquere: wiesz jak ustawić, żeby po kliknięciu w link film otwierał mi się w vanced a nie domyślnej apce YouTube?

@gosurosu: Ja w swoim telefonie po prostu zablokowałem apke oryginalna YT i wtedy wszystko zaczęło się otwierać w vanced.