Wpis z mikrobloga

Jak macie #xiaomi to wbijacie w aplikacje domyslna do muzyki, w prawym dolnym rogu klikacie na "ogladaj" I przenosi mas na #youtube w tej apcje.

Wpisujecie co tam chcecie posluchac i to wszystko. Mozecie teraz mininalizowac apke, blokowac telefon etc., ayt bedzie dalej gral. Premium bez premium.

#cebuladeals #youtubepremium #protip
Pobierz WiktorekS - Jak macie #xiaomi to wbijacie w aplikacje domyslna do muzyki, w prawym do...
źródło: comment_1599283211klNgqTSlnlCxBjFb0zF8X5.jpg
  • 106
@sypazrw: brak reklam, muzyka i filmy w tle i pobieranie muzyki jak na Spotify, jak dla mnie bardzo uczciwy deal. Już się tak nie sraj, że są reklamy na YouTube. Wiadomo, najlepiej to dej za darmo. Oczywiście jak w Xiaomi jest taka opcja to wielki plus
@iErdo ale o co ci chodzi? Mam aplikacjie ktora dziala jak powinna bez zadnych dodatkowych kosztów i tak w tej sytuacji to daj za dormo. Yt myslalo ze monopol i sie znalaz ktos ktory ma kase ze samo odtwarzanie yt za darmo. Zeby tam były jakies niesamowite tresci i muzyka ktorej nie nigdzie. Jutuberzy uciekaja z tego syfu na tt albo na fb ze strimem.A ty sie zesraj i plac za spotifi
@sypazrw: czy ty przeczytałeś ostatnie zdanie czy czytasz dwa pierwsze słowa i już komentujesz? Powtórzę:

Oczywiście jak w Xiaomi jest taka opcja to wielki plus
po wyłączeniu ekranu nie pobiera danych obrazu tylko dźwięku więc również oszczędza transmisje danych


@alquere: o #!$%@?, dzieki! zawsze sie nad tym zastanawialem i nie mialem motywacji zeby to sprawdzic. na wszelki wypadek zawsze ustawiam 144p xD zajebiscie! czy to tak dziala od zawsze, niezaleznie od wersji, czy moze wprowadzono to dopiero od jakiejs aktualizacji? bo przyznam, ze odkad zainstalowalem ze 2 lata temu, tak nie aktualizowalem chyba nigdy a uzywam
@sypazrw: czy masz jakieś problemy poznawcze czy co? Bo chyba się nie możemy zrozumieć xD

Napisałem, że YT premium ma to od dawna, bo ludzie nie mający Xiaomi inaczej muszą sobie radzić, się #!$%@? xD Masz xiaomi, fajnie cieszę się, i serio ciesze się że masz taką funkcję w telefonie

Btw.

Jutuberzy uciekaja z tego syfu na tt albo na fb ze strimem


#!$%@? uciekają, frazesy niepoparte niczym. Zbyt długo w
Pobierz iErdo - @sypazrw: czy masz jakieś problemy poznawcze czy co? Bo chyba się nie możemy ...
źródło: comment_1599320882G17JUXgSIKAnQf9Wr8t5BM.jpg
@iErdo: idioto gdzie ja napisałem ze mam xiaomi? Mam inny telefon i moj pierwszy komentarz tyczył się aplikacji która mirek wyzej zapodał. I tak ,radzę sobie inaczej.Ty sie #!$%@?łeś o platnosci i jeszcze mi tu piszesz ze ja czytać ze zrozumieniem nie umiem. Masz tu 200$ i sie #!$%@?
@sypazrw: może kultury troszkę dosypać Ci do kawy, co? Czy mieszkasz w takiej dziurze że nawet na to Ciebie nie stać? To sobie korzystaj z czego chcesz, zrozumiałem, że masz Xiaomi, ale skoro korzystasz z YT vanced to sobie korzystaj i wmawiaj sobie, że twoja działanie ma sens xD Jesteś tym samym typem ludzi co mówi, że woli pobrać z torentów i nie będzie płacił za kino. Jabłka w sadzie też
@WiktorekS: a ja polecam minimizer for youtube. Tez ucina reklamy, pozwala sciagac filmy, minimalizowac, sciagac same audio. Za 5ziko na rok nie ma reklamy ( bez tego jest raz dziennie 30sekundowy szit p