Wpis z mikrobloga

Bez kitu. Prawicze wypopki maja tak niskie poczucie wartości, i udają, ze odpowiedzą na wyzwiska powinno być postawienie kolejki, i ze to jest normalne. XD


@Nociekawe: ktoś z niskim poczuciem wartości właśnie poczuje się dotknięty takimi „wyzwiskami”. Poza tym minąłeś się nieco z sensem tego mema
@Nociekawe: zwizualizuj sobie „pewność siebie” jako betonową kolumnę, która według ciebie powinna się zachwiać od byle pierdnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ma świadczyć o tym, że jest solidna? Z takim podejściem bramkarze powinni dziennie katować tuzin #!$%@? Oskarków

Przede wszystkim jak wspomniałem to minąłeś się z sensem tego mema i tu leży problem, bo na memie nikt nikogo nie próbuje obrazić. Ukazany jest kontrast pomiędzy relacjami
@Gviazdor: ja #!$%@?. Czy wy ludzie serio nie macie żadnej wrażliwości ani empatii? Powiedzenie do kogoś 'gruba' jest obraźliwe. Zwłaszcza do osoby której się nie zna, nie wie się jaka ma wrażliwość, czy akceptuje siebie. Jasne, wy byście zareagowali inaczej, ale nie każdy jest wami. Niektórzy poza nadwagą mają też inne problemy np. emocjonalne. Dziwi mnie, że tutaj ludzi to tak śmieszy.