Wpis z mikrobloga

@Vel_Makarena: Ja sie zastanawiam czy jest sens? Lusterko ma mnie ewentualnie uchronić przed śmiercią jakby jechał ktoś grubo powyżej dopuszczalnej prędkości? Dałoby czas uciec do rowu w razie czegoś?

Edit na skręcie w lewo na skrzyżowaniu może być pomocne.
@Vel_Makarena: Korzystam z garmin varia rtl515. Odkąd używam kupiłem sobie montaże do każdego roweru jaki mam. Bez tego jak bez ręki. Natomiast nie wyobrażam sobie klasycznego lusterka. Te małe są za małe, te większe mi się przestawiały w gravelu. No i do MTB nijak nie przyczepię a czasami przez asfalt trzeba dojechać. Dlatego radar jest dla mnie optymalny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Alpha_Male: Mam Cateye BM-45. Kupiłem za 60zł na aliexpress z dostawą do dwóch tygodni, bo niestety w polskich sklepach internetowych nie był dostępny.

@michal42: Przed kupnem lusterka byłem sceptycznie nastawiony, bo np. mogę odwrócić głowę a samo lusterko będzie szpecić kierownicę.
Od kiedy je zamontowałem to szybko zmieniłem zdanie. W lusterku widzę samochód szybciej, niż kierowca samochodu zdąży zauważyć mnie. Jakieś 10 sekund przed wyprzedzaniem zauważam samochód, więc szybciej nim
polecie jakies lusterko do roweru krosowego? nie za duże żeby dobrze komponowało się z rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vel_Makarena: miałem, teraz jeden Mirek z nim śmiga. Wymiana na radar Garmin RTL510 to był kosztowny strzał w 10 i nie żałuję. Nawet kumpel rozmyśla o kupnie


@Masterczulki potwierdzam, to ja byłem tym Mirkiem

@michal42 również polecam bm-45. Oprócz tego, że spełnia swoją rolę, to w dodatku bardzo wytrzymałe: w tym roku już 4 wyjebki - za każdym razem ładnie się wypinalo i prócz rys od zewnątrz nadal się sprawdza w
cezeterson - > @Vel_Makarena: miałem, teraz jeden Mirek z nim śmiga. Wymiana na radar...

źródło: comment_1599246853WR9kbj1r3jgMa3zvmYRneY.jpg

Pobierz