Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co się odwaliło XDD
Spotykałem się przez 3 miesiące z dziewczyną poznaną na tinderze. Całkiem fajna, wykształcona, inteligentna dziewczyna. Pracuje jako farmaceutka, a ja jestem kierownikiem działu księgowości w korpo. Oboje mamy trochę ponad 30 lat, więc wcześniej przeszliśmy do poważniejszych rozmów, czyli kwestie finansowe, dzieci, śluby, żeby sprawdzić czy pasujemy do siebie. Wtedy się dowiedziałem, że ona zarabia 3200zł netto, co nie jest oczywiście złą kwotą. Ja zarabiam 7500.
Oboje chcieliśmy dzieci, ślub kościelny itd, wszystko się zgadzało.
Wczoraj dowiedziałem się, że ona nie chce ze mną być, bo mieszkam z rodzicami i jestem niesamodzielny XD
Mam całe piętro dla siebie, własną kuchnię, łazienkę, samochód i ona mi mówi, że jestem niesamodzielny? Dla mnie beka, biorąc pod uwagę, że ona wynajmuje mieszkanie z koleżanką i nie ma żadnych oszczędności.

Nie zrozumcie mnie źle. Nie oczekuję od kobiety, że będzie miała miliony oszczędności, własne mieszkanie czy będzie zarabiać 5000zł na miesiąc.
Ale do cholery, jak można oceniać kogoś jako niesamodzielnego w takiej sytuacji? Czy nie lepszym wyjściem jest mieszkanie z rodzicami, jeśli ma się z nimi dobry kontakt i dobre warunki? Dzięki temu oszczędziłem dużo pieniędzy dzięki czemu miałbym 50% wkładu na przeciętne 70-metrowe mieszkanie.
Ale nie, to ja jestem niesamodzielny...

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4fcbd06c849ff6cfff3b46
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nasłuchała się koleżanek i tyle. O ile jesteś w stanie sam o siebie zadbać, a decyzja o mieszkaniu z rodzicami wynika z kwestii praktycznych - zwiększasz swoje oszczędności co miesiąc o ~1500zł to podejmujesz dobrą decyzję. Jeżeli ona nie potrafi tego zrozumieć to jest księżniczką, która chce żyć w wyższym standardzie, niż ją na to stać i na kredyt.

NIGDY NIE PODEJMUJ ZŁYCH DECYZJI EKONOMICZNYCH DLA KOBIETY. Nie opłaca
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: nie każdy ma potrzebę by jak najszybciej się wynieść, a jeżeli gość ma urządzone całe piętro pod siebie to tym bardziej. Jeżeli w spadku po dziadkach dostałbym ich pietro, gdzie drugie jest rodziców, to też bym wolał zostać z rodzicami w domku niż się szarpać w kredyty czy stawianie nowego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: są faceci, którzy mieszkają z rodzicami są ogarnięci, wszystko potrafią, sami sobie gotują i sprzątają ale to tak jeden na milion xD co spotykam faceta mieszkającego z rodzicami to mamusia pierze, sprząta, prasuje, gotuje, nawet pakuje na wyjazdy xd facetów po 30 xDD + nie ma żadnej intymności z rodzicami na dole xd a największy minus to to, że jak już taki facet zamieszka z kobieta to wymaga żeby
  • Odpowiedz
Własne piętro, osobna kuchnia, a na obiady pewnie to do mamy. Pranie oczywiście tez. Przy okazji mama tez sprzątnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arado-Akbar: Bruh, do pracy w aptece wymagane są 5,5 letnie studia magisterskie xD Ewentualnie 4 lata technikum, ale technicy zarabiają znacznie mniej
  • Odpowiedz
@phild: żeby sprzedawać w aptece nie musisz kończyć farmacji, ale żeby apteka mogła działać to w każdej godzinie otwarcia musi być co najmniej jeden magister (lub wyżej) farmacji pracujący w tej aptece
  • Odpowiedz