Wpis z mikrobloga

a dyskusja sprowadza się do domysłów, wytknięć i ogólników rzucanych w eter


@Aiden7: a może jakiś na to przykład? zabawne jest na tym portalu też to że jak coś jest niepopularne to zaraz kur.a troling.
  • Odpowiedz
mam pytanie zupełnie serio, dlaczego poświęcasz swoje zdrowie dla obcych ludzi? mam swoją teorię na to.


Już pierwszy komentarz dużo o tobie mówi. Zadałeś pytanie i nie oczekując odpowiedzi miałeś swą teorię. Później okazało się, że twój argument z poświęcaniem zdrowia jest kiepski i wymagałeś na anonimowym portalu potwierdzenia, iż ktoś czytał książki związane z tym tematem, następnie zarzuciłeś, że posiadać nie znaczy czytać. Gdzie w końcu i tak merytorycznie cię 'zaorano',
  • Odpowiedz
@titus1: Aktualnie 7100, ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda mi się oddać :)

@mirekjanuszek: W telegraficznym skrócie i uproszczeniu komórki macierzyste krwi to komórki, z których mogą się rozwijać "dojrzałe" krwinki. Pobiera się je z krwi obwodowej, po wcześniejszej farmakologicznej stymulacji ich wytwarzania i uwalniania do krwi ze szpiku. Taki materiał z komórkami przetacza się choremu pacjentowi (na chorobę hematologiczną), by te krwinki w organizmie biorcy
  • Odpowiedz
Dawcy są jak studenci prawa muszą się chwalić a ten temat to dowód idealny xD powinni o nich memy robić ciekawe czemu jeszcze nie ma


@death070: w odróżnieniu od studentów prawa mają czym. A memy to ot takich marudach jak ty pewnie zaraz będą :P
  • Odpowiedz
@death070: Są ludzie którzy nie są egoistami, i potrafią zrobić coś dla innych ludzi, nawet obcych. Takie coś jak solidarność, empatia czy wiedza medyczna to widzę dla ciebie pojęcia obce.
Jakbyś trafił do szpitala po wypadku albo z chorobą i potrzebowałbyś krwi albo przeszczepu by przeżyć to byś zrozumiał, dlaczego ktoś oddaje krew. Oczywiście nie życzę ci tego, ale pamiętaj, że niestety w życiu wszystko może się zdarzyć.
  • Odpowiedz