Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
...
Żyję w związku na odległość. W styczniu oznajmiła mi, że jej przyjaciółka chce sprawić swojemu mężowi niespodziankę, a tą niespodzianką byłby trójkącik i myślała o mojej dziewczynie w tym kontekście. Zostałem zapytany co o tym myślę. Oczywiście się nie zgodziłem, wybuchła kłótnia i nieodzywaliśmy się do siebie przez kilka dni. Ostatecznie się pogodziliśmy, a ja dodatkowo zgodziłem się na ten trójkącik, ale pod warunkiem że ona będzie się dotykać tylko z koleżanką, nic z tym gościem. Dodatkowo ona obiecała mi taką samą zabawę, trójkącik z inną kobietą, za jakiś czas.
To było na początku roku. Do tej pory nic z moim trójkącikiem się nie zadziało. Na początku było, że już za chwilę. Potem, że epidemia i teraz nie można. Potem, że koleżanka się rozmyśliła i musi szukać zastępstwa. Problem w tym, że nie szuka zastępstwa, tylko ciągle mnie zwodzi. Czuję się jak mężczyzna drugiego sortu.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4f8b266c849ff6cfff3ac0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 37