Wpis z mikrobloga

Nie masz racji, weź chłopaka z ulicy bez żadnego stażu, daj mu dokładnie to co ja brałem albo i 2x więcej, gwarantuje Ci że zbuduje w najlepszy przypadku 1/3 tego co ja. Istnieje coś takiego jak receptory androgenowe np. które zyskujesz wraz ze stażem treningu, ja miałem za sobą 5 lat dlatego na towar tak dobrze zareagowałem.


@Lewusx: racja. Ale znam chlopakow co po roku wygladali podobnie. Moze genetyka, moze
  • Odpowiedz
  • 6
@niekompalityca Przecież sterydy plus c-----y trening i dieta dają dużo lepsze efekty niż brak sterydów i zajebisty trening i dieta. Tylko pseudo naturalne p------ą głupoty żeby swoje c-----e suple sprzedać
  • Odpowiedz
@furcio: Wiesz co nie wiem, istnieje szansa że zaczną Ci wypadać włosy, to jest akurat genetyczne. U mnie nie wypadł ani jeden tylko miałem problemy skórne na właśnie głowie i zgoliłem się na łyso, potem mi się spodobało, mojej różowej też i tak zostało.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Dzięki wielkie. Wstawiłem właśnie po to tutaj post, chciałem zobaczyć jaka jest reakcja na takich jak ja. Kolejnego raczej nie wstawię. Mało poważnych pytań a i świadomość większości ludzi niewielka.
  • Odpowiedz
@Lewusx: To jest k---a dramat co ja tu czytam. Szacun za kawał zajebistej roboty. A Ci co twierdzą, że znają ziomków swoich ziomków co w rok na soku i bez diety robili P O D O B N Ą formę do Twojej - to tylko im wysyłam soczyste xD
  • Odpowiedz
@Lewusx: kawal dobrej roboty, SAA to nie wszystko- szanuje za godziny spedzone na silowni i ogrom wkladu w sylwetke.
Jezeli to nie tajemnica napisz jakimi sokami sie posilkowales i jak wygladaly twoje przygotowania do sezonu
  • Odpowiedz
@BillyGugu:

przecież pisał, że klasyczny zestaw startowy (dla wyjaśnienie test + tren + wino + clen + moze t3); jak chcesz sylwetkę ususzoną jak powyżej do klasyka z małą masą mięśniową to alternatyw nie ma właściwie wielu sensownych
  • Odpowiedz