Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon:

dieta i trening to podstawa, bez tego nawet najlepsza bomba nic ci nie da


Zawsze z tego gnije xD swoją droga to mój trening partner niedługo wchodzi na bombę. kompletna wyjebka na dietę, treningi bez jakiegoś większego pomysłu bo non stop zmienia ćwiczenia i nie zapisuje progresu. W moim przypadku całkowicie odwrotnie mam zamiar pilnować diety na 100% ograniczyć alkohol i używki do minimum, każdy trening zapisywany progres itd
  • Odpowiedz
@niekompalityca: Bomba zawsze daje w #!$%@? dużo i nie można temu zaprzeczać. Ale napewno nie dałaby mi tak dużo gdybym nie pilnował każdego detalu w 100% a tak robiłem przez ten cały rok.
  • Odpowiedz
@Lewusx: ale ja w żadnym wypadku nie mówię o tobie, widać ze u ciebie było wszystko dopięte na 100% po prostu śmiać mi się chce jak ktoś pyta o pierwsza bombę a większość odpowiedzi to coś typu

Najpierw przypilnuj diety bo dieta i trening to 90% sukcesu reszta to kosmetyka


#!$%@? jak komuś się nie chce trzymać diety to wchodzi na bombę i ma lepsze efekty od naturala na diecie
  • Odpowiedz
Czyli kolejny raz można się uświadomić że 5 lat ćwiczeń nic nie daje jak się nie wspomagamy , wystarczył rok na bombie by zbudować sylwetkę która można pokazać na zawodach i zająć 4 miejsce.
@Lewusx
@mateusz-bogacki
@
  • Odpowiedz
@Wykop24h: kazdy kto siedzi w tym wie ze tak jest. A jak masz goscia ktory wyglada jak po prawej to 100 proc ze bierze pol apteki. Co niczemu nie umniejsza. Po prostu tak jest skonstruowany czlowiek. Nikt nie ma tescia 20x powyzej normy.
  • Odpowiedz
@Wykop24h: ale już nigdy się nie dowie jaki miał potencjał jako natural ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbym teraz wszedł na bombę jakąś to chyba do końca życia bym się siebie brzydził ze nie doszedłem do 150kg na ławie albo 250kg w ciągu naturalnie
  • Odpowiedz
@Lewusx: Długo zastanawiałeś się nad cyklem? Z jednej strony ciężko ćwiczyć bez progresu, ale z drugiej już nigdy nie będzie się naturalem. Dobra naturalna sylwetka to spore osiągniecie, ale na sprzęcie jesteś juz w grupie z Colemanem
  • Odpowiedz
@Wykop24h: Tak wygląda rzeczywistość... koks daje w #!$%@? i jeszcze więcej... chociaż tutaj są ludzie twierdzący że on nic nie daje, góra kilka procent xD

Natomiast bardzo dobrze @Lewusx: podszedł do tematu, nie wskoczył na towar od razu, zrobił formę naturalnie, przyłożył się 5 lat naturalnie #!$%@?ł z tego co pisze... A potem poszedł na strzelaninę uzbrojony w nóż :P

Za bycie naturalem nie dostaje się dodatkowej nagrody
  • Odpowiedz
a ty nadal twierdzisz że jesteś naturalem?


@doomer-2020: Nie twierdze... po prostu taka jest prawda, ciągle jestem naturalem i nigdy nic nie brałem, ani saa,ph, sarmów, czy cokolwiek tam jeszcze jest.

Ale sam nie mam zamiaru iść na strzelaninę uzbrojony w nóż... więc też na towar wejdę, ale w swoim czasie, bo jeszcze mam do poprawienia wyniki naturalnie.
  • Odpowiedz
@vuxiu: Tutaj bardziej chodzi że ja kocham kulturystykę i chciałem startować w zawodach. W Polsce nie istnieją naturalne federacje to raz a dwa moja wizja siebie też jest trochę inna niż powiedzmy 80kg przy 6% tkanki tłuszczowej po 15 latach treningu.
  • Odpowiedz
@Wykop24h: Nie masz racji, weź chłopaka z ulicy bez żadnego stażu, daj mu dokładnie to co ja brałem albo i 2x więcej, gwarantuje Ci że zbuduje w najlepszy przypadku 1/3 tego co ja. Istnieje coś takiego jak receptory androgenowe np. które zyskujesz wraz ze stażem treningu, ja miałem za sobą 5 lat dlatego na towar tak dobrze zareagowałem.
  • Odpowiedz