Wpis z mikrobloga

@johnmorra: #!$%@? mam tam 122 punktów xD ponad rok myślę, że będzie
@miki4ever: poza granicą masz tam zwykły pakiet isat (ten prawdziwy) bo isat polska to podróbka tego prawdziwego, ale chodziła solidnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z tego co wiem to Ali również nie jest dostępny na Polskę , więc tylko Gen ...chyba że żaczniecie sie bawic VPN -em wtedy i główny iSAT będzie dostępny
plusx z archiwum 4.8 euro televidenie 3 euro z archiwum , Nowa tv około 30 zł archiwum tylko na MAG czyli średnio około 25 zł to tylko taniej wychodzi chinczyk
@knopiczka: laczysz sie z polskiego ip do moniki? Ja z uk probowalem pare razy i byla wrecz katastrofa. Sama mi pozniej na forum mowila ze niestety routing za granice jest kiepski i to dlatego. Najlepiej dziala w Polsce.
@johnmorra: na ta chwilę nie posiadam 4 miesiace temu zakupiłem na 30 dni z terenu Polski i 10 dni zmieniała serwery przełaczała i w końcu oddala mi kasę i nawet Polska nie pomogła tragedia .przed tym zakupem miałem już kilka testów od niej bo ciaglę myslalem że cos będzie lepiej ....miałem 1x22portal ..mam televidenie , RapidIPTv , plusx ... i tylko z IPTV od Monikii mam tragiczny kłopot z działaniem
@knopiczka: '25 zł to tylko taniej wychodzi chinczyk' właśnie że nie, bo za mniej niż 25zł/mc można mieć stalkera, m3u oraz niemal taką samą ofertę programową jak u konkurencji, zagadaj do luki373737, on ostatnio testował to w czasie meczów i poza
@johnmorra: @knopiczka: Czyli u niej po staremu, korzystałem z 1,5 roku temu i zawsze było coś nie tak, każdemu kazała speedtesty robić :) Czego ona już nie zmieniała, ruting przez RPA, ukryte serwery, uje muje dzikie węże.

@knopiczka: #teleelevidenie to jednak 13PLN/msc (3 ojro), plusX też około 21PLN

Sam wczoraj kupiłem dostęp w #teleelevidenie i po kilku h przyznam, że ładnie śmiga na webOS od LG.
Sprawdzam na Smart
@poczes: u mnie na siptv sam progrsm znajduje ikonki. Co jeszcze lepsze to znajduje tez ikonki do zagranicznych kanalow dodatkowo epg do wielu kanalów:) (a mam tylko polskie epg wgrane)

Z tele z archiwum tez zero problemow(1 lista od góry)