Wpis z mikrobloga

Borek po raz kolejny pokazuje, że totalnie nie ogarnia Internetu. On może i naprawdę nie chce wchodzić w politykę, ale jest tak nieporadny, że to szok, a to już druga taka akcja po aferze tajskiej.

Pisowskie szmatławce typu wPotylice czy Tysol (jeszcze Lichocka się tam napatoczyła) wykorzystują go do gry z PO, a ten idiota temu przyklaskuje, udostępnia ich i jeszcze twierdzi, że nie interesuje go politykowanie xD I on chyba serio nie zauważa, że w tych artykułach najważniejsze jest to „BYŁY DZIENNIKARZ GAZETY WYBORCZEJ”.

Ach, dinozaury chyba nie powinny wchodzić do tej gry i pozostać w TV. Stanowski to chociaż świadomie się sprzedaje, a Bór to chyba nie wie, co się dookoła niego dzieje i nie łapie tej pisowskiej nowomowy.
#kanalsportowy #borek #4konserwy #neuropa
źródło: comment_1598971217TMEVvDE7IReJX3m8QjpUzj.jpg
  • 11
@iSpofforth: nie widzisz nawet na screenie? Post pisowskiego szmatławca Karnowskich wPotylice, cytat Lichockiej (polityk PiS), gdzie jest wyraźne zaznaczenie „POstkomuny” i atak na GW, gdzie te ataki są pośrednimi atakami na PO zazwyczaj.

Właśnie to jest najgorsze - że ludzie nie kminią o co chodzi w tym wszystkim i podświadomie wszystko łykają...
@gyrosik: jeśli chodzi o Stanowskiego, to ma pewien deal, który się niedawno sypnął. Udawał bezstronnego dziennikarza sportowego, który od czasu do czasu komentował rzeczywistość polityczną. Tak się składa, że dostał deale ze spółkami skarbu państwa (Orlen, PKO BP, Lotto i jeszcze jakieś tam), w zamian za to od 2015 nie skrytykował ani razu PiSu, natomiast jeśli już komentował politykę, to wyłącznie w ramach krytyki PO. Oprócz tego kontrakt z TVPiS, ale
@rorf46: jakby nie mam nic przeciwko temu, że dany dziennikarz pracuje w TVPis, Polsacie itd. ale bezstronności u Stanowskiego nie dało się dostrzec. A o tym dealu pierwsze słyszę
@gyrosik: nie wiem, może znasz go krócej. Ja go znałem przed 2015 i wtedy na takiego pozował i jakoś tak zostało. Zauważyłem, że ludzie jego interesu dostrzegli jakoś dopiero niedawno - może rok temu
@rorf46 czy ja wiem? Każdy widzi to co chce. . Borek co by o nim nie mówić jest dobrym komentatorem. Jakoś nie widzę tego że niby nim będą walić w PO i będzie tak wykorzystany. Dla mnie to jest wojna plemienna. Tutsi hutu. Używając określeń "pisowski szmatlawiec" itp wiele wskazuje ze należysz do tej wojenki. Nie wiem jak ludzi to może aż tak podniecać. W sumie to nawet Ci współczuję.