Wpis z mikrobloga

@Magmie: Czasami coś włączę na oryginalnym yt i to co się tam odwala to porażka. Dawno na telefonie mam Vanced i nigdy nie chcę wracać. Ja rozumiem wsparcie twórców, ale jak mam oglądać 30s reklam, żeby tylko obejrzeć 2 minutowy filmik to podziękuję
  • Odpowiedz
i serio ogladasz reklamy? Ja #!$%@? niektorzy są dziwni


@Simple-Man: jak otwiera się długa reklama której się nie da przewinąć to wyłączam filmik i włączam jeszcze raz, zwykle działa za 1-2 razem xD
  • Odpowiedz
@Dawo9889: wystarczy odświeżyć stronę wtedy i nie ma reklamy, filmik normalnie startuje. Problemem mogą być reklamy w trakcie filmu, ale trwają 5 sekund.
  • Odpowiedz
@przemax: stary, pół roku czytałem o vanced ale nie chciało mi się instalować. Wczoraj już nie wytrzymałem i w 5 minut zainstalowałem. Trzy kliknięcia. Brak reklam, odtwarzanie z apką schowaną, wyłączonym ekranem, czarny pod AMOLEDy, okienkowe odtwarzanie, no mega.
  • Odpowiedz
@C8H18: Ale ja nie chcę aż tak się bawić z tym. Zawsze argumentowałem oglądanie na internecie tym, że masz pełną swobodę i nie ma tych nachalnych reklam, co w telewizji jest nie do uniknięcia.
  • Odpowiedz