Wpis z mikrobloga

odnoszac sie do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/51800457/dzis-rano-pod-lidlem-ide-sobie-po-wozek-tam-zgraja/
kiedys pod lidl idzie za mna menel i mowi ze wozeczek odprowadzi
ja mowie nie nie trzeba
a on uparty i czeka i czeka
mowie mu w koncu ze tam nie ma zl tylko zetonik lidla
a ten mi daje swoj zetonik i odjechal moim wozkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lidl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach