Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: co wyjaśniłeś, p..p-props! a tak serio, to nieźle bzdurna #!$%@?. przecież chodzi o otoczkę, nie będę też pił gorącej herbaty, gdy słońce 3,14zga w najlepsze i odpalał telewizora, gdy totalnie nic nie leci. tu nie chodzi o to, że mogę coś robić w każdą pogodę, tylko jakiej przyjemności to nabiera o danej porze roku, szerloku.
nareszcie pogoda dla milusińskich. wieczorem nadrabiam nową ramówkę na player.pl, jakaś herbatka, dorwałem też miesięcznik "Na szczycie", więc będzie czytane o Tatrach pod kołderką. jeszcze tylko sb kogoś znaleźć do żarcia pizzy i maratonów serialowych, ale i tak jest 10/10 klimacik.


@metalfacee: czyli cieszysz się ze słabej pogody, bo możesz siedzieć w domu? XD

Kto to plusuje?
@dzek piwniczne przegrywy co i tak w domu siedzą non stop, tylko latem jak jest gorąc na dworze to mają 28 stopni w pokoju i im się sadło poci.

Ja tam wolę wiosnę i lato od jesieni, a zwlaszcza w tak ohydnej formie jak dziś. Bo jak jest taki wrzesień jak w 2016 i taki październik jak w 2019 to jest spoko. Zimę też lubię ale taka żeby było -10 i jakiś
@Adwokat_Boga:
Ale zdajesz Ty sobie sprawę, że niektóre zajęcia wymagają odpowiedniego stroju, przez co w pracy nie da się ubrać adekwatnie do pogody, dlatego wielu ludzi preferuje odrobinę niższe temperatury niż 30 w cieniu?

Nie widziałem jeszcze drwala w sandałach i kąpielówkach.