Wpis z mikrobloga

@Asd15: @kedzi0rek:
Może czytała wykop gdzie ludzie boją się wyjść na klatkę schodową jak idzie sąsiad, zadzwonić po pizze, odebrać telefon i plusuje to tysiące mężczyzn.

To jest silna psychika? Moja dziewczyna mnie kocha ale odeszłaby ode mnie gdybym nie był w stanie zadzwonić po jedzenie xd kochanie nie mogę, ten telefon taki straszny, ciapak po drugiej stronie jeszcze mnie spyta o cos xdxd

Jeśli kobieta nie jest lesbijka to
@Pierorzek: jeżeli w 2020 oczekuje się od facetów "tradycyjnie" pojmowanej męskości i nie bycia cipą, to niech to działa też w drugą stronę i niech kobiety będą "tradycyjnie" kobiece. Bo układ, w którym przemiany w społecznych rolach obu płci kształtują się tak, że facet ma być facetem, a kobieta może być taka, jak jej w danym momencie wygodnie, to jest delikatnie mówiąc, niesprawiedliwy i nikt normalny się na to nie zgodzi.
@BrockLanders: właśnie tego się oczekuje. Zobacz na przykład jak traktuje się przygodny seks u kobiety i u mężczyzny. Bycie samotnym ojcem a bycie samotną matką, przeklinanie, upijanie się, tatuaże albo nieposiadanie dzieci.