Wpis z mikrobloga

  • 1892
K---a jaki spokój na wykopie xD miłego roku szkolnego życzę naszym milionerom, programistom, wojowników MMA a nawet himalaistom #pdk #pracbaza #szkola
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Speedy: Ja też tak miałem. Później zdałem sobie sprawę, że głoszenie tanich banałów w stylu "obie strony to oszołomy" jest przejawem powierzchownego podejścia do sprawy i gotowości do kompromisu tam, gdzie rozwiązania skrajne to rozwiązania słuszne.

prawak: Kościół powinien być zwolniony z podatków
lewak: Kościół powinien płacić podatki jak każda inna instytucja
centrysta: obie strony to oszołomy, szukajmy rozwiązania pośrodku
c.....f - @Speedy: Ja też tak miałem. Później zdałem sobie sprawę, że głoszenie tanic...

źródło: comment_15989816603D0fjP6EmnBAvUveIdShoV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Matti28: no patrz, a ja im więcej mam lat i im więcej zarabiam, tym bardziej skręcam w lewo. I jakoś sobie cenię, że mieszkam w "zamordystycznej" Unii Europejskiej, a nie Stanach Zjednoczonych gdzie wolnorynkowa służba zdrowia doprowadziłaby mnie do bankructwa gdybym miał wypadek i trzeba było płacić grubą kasę za zabieg, wezwanie karetki, czy pobyt w szpitalu.
  • Odpowiedz
dziecko rodzi się bardziej lewackie, a dopiero jak dorasta przekonuje się, że życie nie jest kolorowe, a lewacki zamordyzm gorszy jest od komunizmu


@Matti28: ja to widze inaczej - raczej zalezne od poziomu kasy a nie wieku, jak nie masz nic to chcesz socjalu i wyrownywania szans, parytetow itd, bo to cie ciagnie w gore a jak zasuwasz jak osiol dla paru groszy i ciezko pracujesz to nie chcesz sie
  • Odpowiedz
prawak: Kościół powinien być zwolniony z podatków

lewak: Kościół powinien płacić podatki jak każda inna instytucja

centrysta: obie strony to oszołomy, szukajmy rozwiązania pośrodku

@copychef: dokładnie. Będąc "po środku", tak naprawdę nie ma się
  • Odpowiedz
Mi kiedyś bliżej było do prawactwa, ale teraz najbliżej mi do centractwa. Zarówno wśród prawaków jak i lewaków znajdą się oszołomy. Każda skrajność jest zła. Skrajne prawactwo jest tak samo złe jak skrajne lewactwo.

@Speedy: skrajne centractwo też nie jest ok. pamiętaj, że wśród centraków też są oszołomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz