Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Wyświetlacz "Zwiększ odstęp" uruchamiana automatycznie przez tylne czujniki parkowania przy określonej prędkości pojazdu. Moim zdaniem byłoby to spoko rozwiązanie w naszym kraju, gdzie siedzenie na ogonie jest narodową tradycją. Z zasady nie jeżdżę niezgodnie z przepisami i bardzo wkurza mnie gdy jadę z maksymalną dopuszczalną, siedzi mi na zderzaku i przez wiele kilometrów szuka sposobności by wyprzedzić. To samo na autostradach, a tam jest to szczególnie niebezpieczne. Niech mi podczas wyprzedzania tirów ktoś wjedzie przed maskę, dotknę hamulca i wszyscy kończymy w czarnych workach. Taki wyświetlacz uruchamiany bez ingerencji kierowcy, być może ograniczyłby zjawisko.

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #boldupy #bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz pogop - Wyświetlacz "Zwiększ odstęp" uruchamiana automatycznie przez tylne czujniki p...
źródło: comment_1598941016HwObIOtUVxWqijEX6N48SS.jpg
  • 23
@amath: No cóż nic nie poradzę na debila, który gdy ja wyprzedzam tiry z prędkością 180km/h na autostradzie, gdzie mogę wyłapać za to 400zł mandatu i 8 pkt. karnych siada mi swoją gówno-skodą dla której 200 km/h z 1.4 TSI to v-max i mruga mi światłami.

A tak ogólnie to o myślenie apelujemy w tym poście.

Przy 140 km/h przejeżdżasz niecałe 39m w ciągu sekundy. Oznacza to, że gdy ja wcisnę