Wpis z mikrobloga

@goferek: zrobiłem w tym roku skromne 2000 na Soot 30 tegorocznym i się nie rozpadł oraz nie zdradza żadnych oznak takiego zamiaru. Dałem za niego bodajże 3500.

@goferek: Ja w tym roku kupiłem Marin Nicasio. Co prawda nie zrobiłem na nim dużo km, ale jestem zadowolony. Nie jest najlżejszy, ale stalowa rama fajnie tłumi wstrząsy (nie odbija jak amortyzator, ale czuć, że jest delikatniej). Fajnie dopracowane szczegóły (bardzo przyjemna owijka, wygodne stockowe siodełko, wystarczająca liczba otworów na akcesoria), jednak kilka rzeczy już wiem, że będę wymieniał (klocki cały czas piszczą, i korba na kwadrat jest jednak za mało
I unikaj tarczowek mechaniczno - hydraulicznych typu trp hyrd.


@Dru_Gru:

tak swoja drogą co z nimi nie tak?
Nie to zebym chciał kupić ale ciekawi mnie to rozwiązanie. Bo to że dziedziczy wady systemów mechanicznych i hydraulicznych jest zrozumiałe samo przez się.
Bardziej zastanawia mnie czy to w ogóle lepiej działa z porównaniu z takim np trp spyre.
@bajcik: >
"zależy co "sensowny" musi mieć. Napęd GRX? Karbonowy widelec? Sztywne osie? Hamulce hydrauliczne?"

Właśnie szukam takiego co by miał wszystko co wypisałeś.
Trzeba dać w okolicach 6k, a i tak żeby trafić coś aktualnie dostępnego to sztuka.