Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki powiadomieniach. I tak nie przypadła Wam do gustu. Jej miejsce - zgodnie z Waszymi prośbami - zastąpią cyfry i liczby. Teraz już zawsze będziecie wiedzieć ile dokładnie powiadomień otrzymaliście.

2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.

3. W ustawieniach konta pojawiła się dodatkowo (globalna) możliwość wyłączenia powiadomień z tagów - oczywiście tych obserwowanych. Teraz jednym kliknięciem możecie wyłączyć wszystkie powiadomienia z tagów!

4. Zmieniliśmy również sposób wyświetlania powiadomień. Powiadomienia, które nie zostały jeszcze przez Was odczytane, będą aktualnie pojawiać się na górze listy powiadomień.

5. Poprawiliśmy również sposób wyświetlania hitów dla roku i miesiąca https://wykop.pl/hity/miesiaca - Hity Wykopu znajdziecie zarówno pod tym linkiem, jak i w lewym panelu (pod ikonką płomienia).

Jak oceniacie te zmiany i które z obecnych problemów są dla Was najbardziej istotne - dajcie nam znać w komentarzach. Wasz feedback jest dla nas bardzo ważny ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog
Pobierz
źródło: Wykop
  • 158
@wykop:
1. Coś z tymi liczbami jest nie tak bo wyświetla mi się 54 powiadomienia, wchodzę a tam ledwo 4.
2. Dzwoneczek? Na co to komu, po co? Teraz będzie trzeba pisać i czytać o dzwoneczkach, jak na YT, boszeee

Zrobicie widok galerii zdjęć w tagach jak było to na starym wykopie? Czemu nikt o to nie prosi, przecież świetnie się oglądało treści filtrując je po zdjęciach, obrazkach. (
zastąpią cyfry i liczby.


@wykop: Może zdecyduj się: cyfry czy liczby. To jest materiał 4-tej klasy szkoły podstawowej.

Cyfra to jedynie znak graficzny, tak jak litera jest znakiem graficznym. Dla porównania: łącznik i jest słowem jednoliterowym, zapisanym przy pomocy litery "i" - czyli za pomocą określonego znaku graficznego.

Podobnie 3 jest liczbą zapisaną za pomocą jednej cyfry "3". Ale liczba to nie jest to samo co cyfra. Liczba reprezentuje pewną
@wykop: to ja się znowu zapytam CZY KTOŚ SIĘ INTERESUJE APKĄ NA iOS I FEEDBACKIEM OD TESTERÓW bo wygląda jakbyście go totalnie olewali, nawet lista znanych bugów nie jest uzupełniana

Aha i naprawcie na desktopie, żeby klawisz tab przenosił do "wyślij" a nie do "wyczyść", kto to w ogóle wymyślił. Już nie zliczę ile razy tak przypadkiem usunęłam długi komentarz