Wpis z mikrobloga

Jestem na zerze kalorycznym wiec nie do końca co napisze będzie wymiernie i muszę szybciej skończyć ze względu na oznaki przetrenowania i to takie dość wymierne .
Jeżeli chodzi o efekty zanotowałem kosmiczny progress jeżeli chodzi o siad możliwe ze do tej pory to była kwestia psychiki i mogłem dużo więcej niż mi się wydawało przy martwym na poziomie 220 kg byłem w stanie usiąść 180 kg x3 gdzie zakładałem ze te 175-180 kg to mój max maxow x1 . Jutro sprawdzę jak to wyglada bo dzień nog. Jeśli chodzi o ławkę w moim przypadku nie zauważyłem zauważalnego progresu siły jednakże „kulturystycznie” z efektów mogę być zadowolony , jeżeli chodzi o martwy ciąg powtórzenia przychodzą łatwiej . Tak jak mówię jadę na zerze kalorycznym / minicutcie wiec jak na 4 tygodnie jestem więcej niż zadowolony . Z farmakologii obecnie tylko t enan 250 e4d aczkolwiek na początku przygody z planem leciał masteron z propem po 100 mg e2d. Planuje delikatny deload i pojadę od nowa dodam ze nie robiłem aż takich objętości wcześniej i dla mnie zakrawają one o cardio
#badgermethod
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach