Wpis z mikrobloga

nie mogłabym mieć grubego faceta, bo śmierdzą

zróbcie coś ze sobą, a nie tylko chipsy #!$%@?

ja pomimo nadwagi - ładnie pachnę, jestem kształtna, słodka, urocza i fajna


@Mefedronka: Nie mógłbym mieć otyłej partnerki...

  • Odpowiedz
@HansSolo: raczej chodzi o to że op jest wielorybem i zanim pindol dosięgnie stref erogennych to musi się przez fałdy tłuszczu przebić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co najlepsze że @Mefedronka uważa że kobiety plus size są ok i ładnie pachną ale faceci plus size są już śmierdzielami tłustymi. #podwojnestandardy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mefedronka: kobiety bardzo często są większe niż faceci, czasem znacznie większe. Wystarczy jeden krótki spacer po parku żeby to zweryfikować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mefedronka: xD niezależnie od twojego uroku i używanych perfum jesteś gruba (nie puszysta, pulchna, krągła, po prostu gruba).
Masz podwyższone ryzyko chorób i słabym materiałem na rodzenie dzieci - bo po prostu jesteś mniej zdrowa.
  • Odpowiedz
@Mefedronka: ja sobie myślę, że dopóki waga nie wpływa na zdrowie to niech każdy będzie taki jaki chce. Bo i rzeczywiście można ważyć 90kg i byc 100% zdrowym, po prostu je się bardzo dużo ale w miarę zdrowo, albo można ważyć 40kg i mieć problemy z zanikiem miesiączki bo waga jest trzymama kosztem glodówek.
  • Odpowiedz
@Mefedronka a na czym opierasz swoją opinię, że grubsze laski są lepsze łóżku? Masz jakieś dowody na to? Sama miałaś na tyle bujne życie seksualne, że opierając się na statystyce wyciągnęłaś takie wnioski (chociaż nadal jest to opinia subiektywna)? Czytałaś jakiś artykuł na ten temat publikowany w czasopismach naukowych z wysokim impact factor? Czy może przeczytałaś to w Cosmopolitan lub pod jakimś obrazkiem na fb wygłaszającym tę złotą myśl? (
  • Odpowiedz