Wpis z mikrobloga

nie mogłabym mieć grubego faceta, bo śmierdzą
zróbcie coś ze sobą, a nie tylko chipsy #!$%@?

ja pomimo nadwagi - ładnie pachnę, jestem kształtna, słodka, urocza i fajna

#chubby #zdrowakobita #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #chudnijzwykopem #seks #mikrokoksy #mirkokoksy
Mefedronka - nie mogłabym mieć grubego faceta, bo śmierdzą
zróbcie coś ze sobą, a ni...

źródło: comment_1598857935TUJQHZt4rdICPmzkGnMPEW.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HansSolo: Za każdym razem, kiedy czytam podobny głupkowaty komentarz, zastanawiam się, jak to jest, że za tej złej komuny w szkole na biologii omawialiśmy budowę narządów płciowych człowieka, a teraz dzieci nie mają o tym zielonego pojęcia.

Ale spróbujmy, może mimo wakacji coś Ci w głowie zostanie.
Ściana pochwy to elastyczne i sprężyste włókna, które znane są ze swojej rozciągliwości. Muszą takie być, żeby być w stanie wypuścić na świat nowe życie, jakim jest dziecko. Jeśli coś jest elastyczne i sprężyste, to nawet chłopski rozum podpowiada, że po rozciągnięciu wraca do normy. Bawiłeś się kiedyś na lekcji fizyki sprężyną?

Pochwa zbudowana jest z mięśni gładkich. Taki sam typ tkanki możesz znaleźć w ścianach naczyń krwionośnych, śluzówkach w układzie pokarmowym. Już same podane przykłady powinny inteligentnemu nastolatkowi mówić, że mięśnie te charakteryzują się elastycznością oraz kurczliwością
  • Odpowiedz
@KRISSVector: MIałem maturę z biologi, więc daruj sobie chłopie. Wiem z czego jest #!$%@?, wiem do czego służy i jak się rozciąga. A teraz obczaj fakt o którym zapomniałeś. Miesień można wytrenować - mówi ci to słowo coś trening, wiesz taki stan w którym napinane są mięśnie i rozluźniane, a wiesz co to takiego mięśnie kegla? Wiesz czemu je kobiety ćwiczą? Ano żeby mieć łatwiejszy poród.
No a że człowiek
  • Odpowiedz
Największa atencyjna dziwera tego portalu xD taka jesteś kształtniutka, i fajniutka , że musisz się chwalić tym na wypoku, bo irl nigdy tego nie usłyszałaś xD hatfu utyta, łap ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz