Wpis z mikrobloga

  • 25
281751,47 - 6,48 - 5,56 - 8,65 - 10,33 - 14,25 = 281706,20

W tym tygodniu zostałam prawie trzykrotnie potrącona przez samochód na przejściu, po tym jak jakiś miły kierowca postanowił się zastrzymać, ale tego gestu nie zrozumieli osobnicy na innych pasach. W gratisie dwukrotnie chciał mnie potrącić ten sam kierowca, który akurat zawracał, więc jak tylko miał szansę usiłować mnie trafić na następnym przejściu w 30 sekund po tym, jak ledwo uniknęłam jego maski to z niej skorzystał. Doskonała pamięć, przewidywanie sytuacji i w ogóle. Prawo jazdy kupione za kopę jaj i pół świniaka.

Poza tym, powoli do przodu, do końca tego roku będę jak dobrze pójdzie biegać tak samo wolno jak wcześniej, ale z tętnem niższym o z 15 bpm średnio.

#sztafeta #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mayek: Wyprzedzanie na pasach jest zabronione, a jak ktoś ustępuje/zatrzymuje się przed pasami to jeżeli debile na pasach sąsiednich wjeżdżają na przejście to są potencjalnymi mordercami niezależnie od tego czy idę czy biegnę czy pcham wózek z dzieckiem czy ze złomem, i nic nie usprawiedliwia takiego zachowania u kogoś kto ma uprawnienia do kierowania pojazdami.Ta sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca, a to, czy pieszy przepisy łamał czy nie, nie
Co jednak gówno zmienia moim zdaniem.


@mozgogrdyczka: Pytałem w kontekście tego zawracającego gościa, co Cię chciał 2 razy potrącić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przebieganie przy zawracającym samochodzie nie jest rozważne. Stąd moje pytanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mayek: miejsce jest takie, że chłop ma pas do zawracania, także miał do pokonania ze 100m, ja 20 chodniczkiem pod wiaduktem, to się znowu spotkaliśmy. Ani ja ani on nie mieliśmy innej opcji poruszania się, więc ja się spodziewałam że tam będzie, ale nie, że znowu będzie chciał mnie potrącić :D

@Cieplokrwisty: oczywiście, jak wiadomo piesi powinni zniknąć z ulic i przestać przeszkadzać jaśnie panom kierowcom, gdyż znajomość PoRD po