Wpis z mikrobloga

Trzaskowski na konferencji prasowej. Tak wygląda człowiek, który nie ma zielonego pojęcia co zrobić gdy po raz 3 w tym roku do Wisły napieprzają 3 m sześcienne gówna na sekundę. Tak to jest jak się nic nie robiło kompletnie przy pierwszej awarii, gdzie tam.. Od lat mówi się o natychmiastowej pomocy czy remoncie kolektorów w oczyszcalni..ale wsparcie finansowe dla lgbt czy ławki lgbt to już hajs i czas był. Ja tylko przypominam, że Warszawa wybrała sobie typa, który pękniętą szybę w drzwiach naprawiał przed kamerami taśmą klejącą i ewidentnie takie małe i proste zadanie go przerosło. Nie oczekujcie, że Trzasku to naprawi, bo jego "alternatywnym" pomysłem jest tymczasowy most pontonowy xD xD on nawet nie ma planu co zrobić za co nawet opozycja go ciśnie. W ogóle widział ktoś środowiska ekologiczne, lewicowych obrońców natury?
Bareja by tego nie wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #polska #warszawa #takaprawda #trzaskowski #polityka
wojna - Trzaskowski na konferencji prasowej. Tak wygląda człowiek, który nie ma zielo...

źródło: comment_1598856614CwmjYQAbTAsmbPXBcbm3v7.jpg

Pobierz
  • 93
@wojna Nie wiem na ile Trzaskowski podejmuje optymalne decyzje odnośnie "Czajki", ale ten post i argumentacja to stek nielogicznych łańcuszków.

- ławki lgbt, wsparcie lgbt bla bla bla. Może jeszcze miał zrezygnować z tworzenia żłobków i podłączania internetu do szkół, bo wszechwiedzący wykopek go skrytykuje za garść plusów.

- Naprawiał drzwi taśmą, więc wyłoży się na kompleksowej naprawie oczyszczalni, logiczne. Wiadomo, że prezydent Warszawy powinien mieć podstawą wiedzę w każdej dziedzinie i