Wpis z mikrobloga

Trzaskowski na konferencji prasowej. Tak wygląda człowiek, który nie ma zielonego pojęcia co zrobić gdy po raz 3 w tym roku do Wisły napieprzają 3 m sześcienne gówna na sekundę. Tak to jest jak się nic nie robiło kompletnie przy pierwszej awarii, gdzie tam.. Od lat mówi się o natychmiastowej pomocy czy remoncie kolektorów w oczyszcalni..ale wsparcie finansowe dla lgbt czy ławki lgbt to już hajs i czas był. Ja tylko przypominam, że Warszawa wybrała sobie typa, który pękniętą szybę w drzwiach naprawiał przed kamerami taśmą klejącą i ewidentnie takie małe i proste zadanie go przerosło. Nie oczekujcie, że Trzasku to naprawi, bo jego "alternatywnym" pomysłem jest tymczasowy most pontonowy xD xD on nawet nie ma planu co zrobić za co nawet opozycja go ciśnie. W ogóle widział ktoś środowiska ekologiczne, lewicowych obrońców natury?
Bareja by tego nie wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #polska #warszawa #takaprawda #trzaskowski #polityka
Pobierz wojna - Trzaskowski na konferencji prasowej. Tak wygląda człowiek, który nie ma zielo...
źródło: comment_1598856614CwmjYQAbTAsmbPXBcbm3v7.jpg
  • 93
a no to fajnie wiedzieć, że prezydent miasta jest od zwalniania pracowników oczyszczalni ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ty masz takie pojęcie o temacie to ja się nie dziwie czemu winisz Pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego


@Wlasciciel_prawakow: Prezydent miasta jest od nadzoru na pracą szefa oczyszczalni i zwolnienia go a nie kurna od niczego. Oczyszczalnia jest częścią MIEJSKIEJ spółki komunalnej. Jak się gospodarka państwa wali to się wini
@su1ik: Za Starzyńskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanów się.

Naprawde, pokażcie dowody winy trzaska inne niż to, że awaria byla akurat za jego kadencji.


@Hrabia_Horeszko: JPRDL. 2 razy w ciągu roku 2 rury na raz ulegają awarii a Ty kurna pytasz czy odpowiedzialny jest Trzaskowski czyli osoba odpowiedzialna za nadzór nad działaniem spółek miejskich. Weź mi w ogóle powiedz czy prezydent miasta jest odpowiedzialny za cokolwiek?
@wojna: jaki etap myślowy (o ile jakikolwiek) zaszedł w twojej głowie, że po zdaniu "między dyrektorem oczyszczalni ścieków, a prezydentem są jeszcze inne szczeble" postanowiłeś zdać takie pytanie XD ja myślałem, że ty na poważnie, a ty trollujesz nice XD