Wpis z mikrobloga

@Stallion45: Ale to akurat fakt sam jestem katolikiem co prawda niepraktykującym ale uważam, że takie modlitwę powinno odmawiać się w domu lub miejscach do tego przeznaczonych czytaj w kościołach, moim zdaniem takie akcje naprawdę psują wizerunek każdego katolika.
  • Odpowiedz
Jak myślisz, że osoby LGBT nie potrafią stworzyć trwałych związków partnerskich to jest po prostu kompletnym, zindokrynizowanym ideologią katolicką idiotą.


@Kempes: Znam 3 gejów płci męskiej. Żaden jeszcze nie wziął ślubu by budować trwały związek. Za to najrzadziej co 6 miesięcy inny partner. I tak już od dobrych 10 lat.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ok - poszperałem trochę dalej bo sprawdziłem partnerów i byłych partnerów tych moich 3 znajomych. Sytuacja podobna.
Więc podbijam z 3 na 30.

Żeby nie było, ja do poglądów LGBT nie mam absolutnie nic. Nie mam też nic ani do gejów, ani lesbijek i fakt, że mam takich w gronie znajomych, akceptuję ich i są częścią mojego ekosystemu tego najlepiej dowodzi.

Stwierdzam fakt natomiast, że większość z nich ma statystycznie inny styl życia i bycia (luźny i wolny i bardziej hedonistyczny) aniżeli statystycznie
  • Odpowiedz
@kobrys13: A co, związki heteroseksualne są tak bardzo inne? No to chyba nie masz dużego doświadczenia życiowego, albo pochodzisz z małej miejscowości albo wsi, gdzie to wygląda trochę inaczej.
Poniżej przykład jak spada liczba małżeństw, a więc rośnie liczba heteroseksualnych związków partnerskich, które zazwyczaj nie są już takie trwałe.
Kempes - @kobrys13: A co, związki heteroseksualne są tak bardzo inne? No to chyba nie...

źródło: comment_15989501202mnNGmdnhAPwA7L3vP8aFp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kempes: Jestem w trwałym związku małżeńskim z dwoma gówniakami i być może kiedyś trzecim. Obserwuję rosnącą skalę rozwodów i jak najbardziej przyznaję Ci rację, ale tylko połowicznie ;-)

Mieszkam tak naprawdę wszędzie bo pochodzę ze wsi w jednym regionie polski. Mam trwały związek z Krakowem (mieszkałem tam 10 lat a teraz 2 dni w tygodniu tam mieszkam i spotykam ludzi), a teraz mieszkam w 50k mieście w PiSowskiej Polsce B...
  • Odpowiedz