Wpis z mikrobloga

#rower #bieganie #sluchawki szukam słuchawek bt do aktywności (biegnie, chodzenie i rower). Jakość dźwięku nie jest najważniejsza, bo głównie słucham audiobooków i podcastów, ważniejsze żeby 4-5h podziałały na ładowaniu oraz sterowanie sensowne miały i oczywiście trzymały się ucha. Miałem jbl sprinty (wyparły się) i były ok (dźwięk słaby, bateria ok, budowa na plus, ale sterowanie #!$%@?) budżet podobny do ok 200 jak będzie więcej ale warto to tez wchodzi w grę. Typy, opinie? Dzięki
  • 14
@Chekatomba Tak. I w innym czasie. Ale ona źródła to autoryzowani sprzedawcy. Tylko te drugie kupione 3 miechy temu w Ole Ole (grupa Ter, czyli ten sam magazyn co Euro RTV, MediaExpert, Electro.pl)), a rok produkcji 2018, więc leżak magazynowy. Porównując do innych, gramy na poziomie Huawei AM61, a gorzej od JBL Endurance Sprint, które też mam i grają ciut lepiej od AM61. Za to pierwsza para co najmniej o klasę lepiej
@jackieboy: Wziąłem outliery sport. Za pierwszym razem zwróciłem, teraz mam drugie, ale maja ten sam mankament- cicho grają. Biegnąc przy ulicy i słuchając audiobooka lub podcastu bywają zbyt ciche. Po kablu gra dużo głośniej, podobnie jbl sprinty. Srednio zadowolony jestem, choć faktycznie ostatnio jeździłem 9h i jeszcze żyły. Czekam teraz na am61 ale zamówiłem z #!$%@? Empiku i się już trzy dni brandzluja z wysyłka.