Wpis z mikrobloga

@Botek: Kilka bloków na Słonecznym Stoku w Białymstoku. Nie wiem, zrobię ile będzie mi się chciało z bloków czy innych budynków. Może jak mi coś strzeli do głowy to porobię też inne osiedla. Zaraz biorę się za tekstury pobliskiej Biedronki, bo model właśnie skończyłem a później były budynek 3go Komisariatu (lub jeszcze wcześniej to był budynek TP SA).
@wbielak: jaki link? Instalujesz SDK, w folderze instalacyjnym SDK masz dokumentację jak tworzyć scenerie. Modele budynków robisz w np. Blenderze, eksportujesz, wrzucasz do scenerii i ustawiasz w odpowiednim miejscu.
@newerty: e to nie, spoko już myślałem że da się poprawiac/dodawać obiekty. W sumie ta gra miałaby dużo większy potencjał jakby się oddało w ręce użytkowników możliwość dodawania i poprawiana budynków.

Chodziło mi o komin w Rzeszowie, bardzo charakterystyczny punkt a w grze wygląda do dupy. Ale nie zawracaj sobie tym głowy.
@GrzegorzPorada: ale co mają mapy Binga do scenerii tworzonych przez ludzi? O czym ty gadasz? Aktualizacja czego co miesiąc? Map Bing? I co by to miało dać, skoro mapy by się nie zmieniały?

Nie odróżniasz danych z map od scenerii przygotowywanych przez użytkowników a jeszcze chciałbyś żeby coś się automatycznie pobierało xDD

Że niby co scenerie miałby z automatu trafiać do map? A co jeżeli użytkownik robi scenerię fikcyjną lub umyślnie
Kto te scenografie pobierze może 1% ludzi


@GrzegorzPorada: Instytut danych z dupy co? 'Jakieś' scenerie posada każdy kto ma MSFS. Szuka, czeka i pobiera przeróżne scenerie pewnie przeważająca większość użytkowników MSFS, bo tak flight simy są skonstruowane od chyba ponad 20 lat.

dlatego na początku zapytałem czy są zrobione budynkiu są dostępne dla graczy MSF2020, widocznie mnie nie zrozumiałeś.

A i owszem... ciężko jest zrozumieć co piszesz.
instytut danych z dupy.


@GrzegorzPorada: Nie, nie instytut danych z dupy. Kupując grę dostajesz scenerie kilkunastu lotnisk.

strigerrowaleś w tej dyskusji

Po porstu gadasz jakieś głupoty bez zastanowienia się nad tym co piszesz.