Wpis z mikrobloga

wykopowe konserwy bardziej interesują się USA niż własnym krajem


@L3gion: wątpię, aby myślenie było u nich na tak zaawansowanym poziomie, po prostu identyfikują jakieś słowo w tytule i włączają algorytm wykop/zakop.

Gdy była moda na uchodźców na głównej, zrobiłem wpis o imigrancie-gwałcicielu (plot twist: był Polakiem). Oczywiście główna bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/3608573/imigrant-zgwalcil-nieprzytomna-nastolatke/
@Mrbimbek: przecież jest:

- Rzucił się na 9-latka, jego brata, matkę, sąsiada. Czy był to atak rasistowski? Są takie informacje. Czy był po narkotykach? Potwierdzamy to. Na razie jest na detoksie – podał rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji powiedziała, że według dotychczasowych ustaleń napastnik zaczął krzyczeć na dorosłego mężczyznę i jego 9-letniego brata, używając wulgarnych słów. Gdy zainterweniowała matka rodzeństwa, została poturbowana


Poza
@NapalInTheMorning no w sumie to nic nie wiadomo, a jak ty tutaj zaczynasz od pozycji że był to atak rasistowski (czego dowody nie popierają), to się nie dziw, że ktoś, w celu zrównoważenia dyskusji, będzie pisał że tak nie było. Póki co, jedyne co jest wiadome, to że naćpany dres zaczął się #!$%@?ć do innych i zaatakował jakiegoś typa, to przyjechała policja i się nim zajęła. Jedyne co możemy o tej sytuacji
@NapalInTheMorning: Źródłem informacji jest Policja, która jest najbliżej sprawy. A jeśli chcesz wiedzieć kto publikuje pod pseudonimem j, to już musisz się z redakcją epoznań skontaktować, chociaż wątpię aby udzielili ci takiej informacji. Mam nadzieje że pomogłem w rozwianiu wszelkich wątpliwości. Pozdrawiam i życzę miłej soboty.