Wpis z mikrobloga

@albertbranka: Nie wiem ile biłeś ale widocznie za któtko, sam mówisz, że odpaliły się ambicje - a to już pierwszy krok.
Potem małymi krokami robisz coś czego jako przegryw byś nie zrobił i widzisz progress - to wpływa na psychikę i jest coraz lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pansterydziasz: To ja to tylko to zostawie

Mężczyzna z naturalnie niskim poziomem testosteronu nie będzie miał wynikow, bo psychicznie nie będzie miał siły o nie walczyć (sam od tego zacząłeś cały ten wpis!!), rezultaty będzie osiągał wolniej i szybciej będzie tracił wszystkie przyrosty. Wszyscy naturale z fajną budową ciała, dziwnym trafem mają co najmniej przeciętny poziom testosteronu.

To że wy bierzecie 300% normy niczego nie zmienia. Nie każdy chce wyglądać
Dakkar - @pansterydziasz: To ja to tylko to zostawie

Mężczyzna z naturalnie niskim p...
  • Odpowiedz
@Dakkar: 300% normy nie zrobi z Ciebie bestii - przykro mi.

Pokażę Ci sylwetkę na conajmniej kilku środkach. Dla Ciebie pewnie to natural - przykro mi 2.0.

Każda dobrze docięta sylwetka to SAA. nie mówię tu o 180cm 60kg na żyle...

Przykre co? Wydawałoby się, że jest mało mięsa i tylko niski BF. No ale naturalnie bardzo ciężkie do osiągnięcia (o ile w ogóle - ale to nie mnie oceniać...
pansterydziasz - @Dakkar: 300% normy nie zrobi z Ciebie bestii - przykro mi. 

Poka...

źródło: comment_1598805072EVRuq5i7GmJ5NjApyYCnT9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Ale przecież to że ten koleś bierze, niczego nie zmienia. Sterydy nie działają na zasadzie bierzesz działkę i pyk masz 50kg mięśni więcej. Jeśli miałbym zmienić zdanie, musiałbyś pokazać zdjęcie gościa z dobrą sylwetką i kilkoma badaniami potwierdzającymi dużo niższy poziom testosteronu niż przeciętny mężczyzna.
  • Odpowiedz
@Dakkar: "To że wy bierzecie 300% normy niczego nie zmienia. Nie każdy chce wyglądać jak bestia. "

Odniosłem się do tego - bo tu nie były brane małe dawki. Ja nie muszę Cię przekonywać, to Twoje życie.

Wiesz co się przepisuje ludziom z ZA NISKIM POZIOMEM TESTOSTERONU?

No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: potwierdzam.

Jak byłem na bombie to nie chciało mi się schodzić przez 1,5 roku xD

To nawet nie chodzi o wygląd ale o samopoczucie, motywację, pewność siebie

Z odblokiem to beka, bo jak po HCG zacząłem brać clomid to #!$%@? zmienił się w flaka xD proviron zalatwil sprawę ale po odbloku testosteron wyżej niż przed cyklem.
  • Odpowiedz