Wpis z mikrobloga

@Kasahara:
Pewnego razu...
(zaciemnienie ekranu, bas)

Gdy życie rzucało mu pod nogi kamienie... on robił z nich...
(kolejny bas, drzwi od garażowej siłowni otwierają
  • Odpowiedz
@xigapot505: nikt nie ćwiczy już w bluzach xD ćwiczenie w bluzie to było takie meme kiedyś, ze niby więcej kalorii spalasz bo się pocisz jak świnia ewentualnie żeby lepiej mieć dogrzane mięśnie ale od tego czasu spopularyzowały się koszulki termiczne więc nie ma żadnego sensu ćwiczyć w bluzie chyba że o czymś jeszcze nie wiem
  • Odpowiedz
@stefan8800: @DywanTv: @hesuss: na silowni co chwile widze ludzi w bluzach, ktorzy podnosza ciezary jak ja. Ja zsapna jak swinia w lekkich ciuchach, oni niezsapani i w bluzie.
Niby wagowo jestem normalnie, ale mam sporo % tluszczu, stad moje pytanie czy moze kiedys to minie i bede mogla udawac progracza w jakis markowych bluzach xD
  • Odpowiedz
@xigapot505: wydolność szybko wzrośnie, a jeśli będziesz sobie dodawała cardio i zwiększała gęstość treningową, to będzie rosnąć dalej.
Na początku byłem zapocony po rozciąganiu i rolowaniu przed treningiem i kładłem się na glebę po każdej serii siadów na jakiś 70kg, brakowało mi powietrza po prostu. Teraz już tylko przy jakiś amrapach w siadach czy ciągach pojawia się sapanie po serii, ale to przez chwilę, a pocę się mocno tylko przy
  • Odpowiedz