Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazewsi #idioci #gry #lotto #zdrapki #zlodzieje #finanse #pieniadze
Ludzie ogarnijcie się! Jedynym udziałowcem spóki LOTTO jest Skarb Państwa! Jeśli myślicie że ta banda złodziei która codziennie okrada was z waszej pracy, nagle wysra wam kilkanaście milionów prosto do rączki to żal mi was!?
Ehhhhhh frajerzy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)()
DziecizChoroszczy - #bekazpodludzi #patologiazewsi #idioci #gry #lotto #zdrapki #zlod...

źródło: comment_1598565308rGIA90hSkN0hdPXd6mTRsw.jpg

Pobierz
  • 12
@sotarKratos: w mojej mieścinie dwie osoby trafiły szóstki.. Jeden chłop który grał sporadycznie i para młoda która dostała kupony zamiast kiwatów.. dopytałem ostatnio i z tego co wiem to młodzi prowadzą jakąś kawiarnie w Gda a typo rozpłynął się z hajsem.. ale co się dziwić jak po odliczeniu podatków zgarnął 7.6 :D
@Dzieci_z_Choroszczy: to poszukaj jakiegoś milionera z lotto i popros o wykaz z konta. To że jest #!$%@? mała
@cr_7: z mojego rodzinnego miasta wyprowadzili się nad morze, a każde z trójki dzieci dostało po mieszkaniu i samochodzie, ale jej syn został u nas w mieście to wjazd na chatę mu zrobili i po tym też wyjechał.
@Dzieci_z_Choroszczy: Zdajesz sobie sprawę, że większość loterii na całym świecie jest "państwowa"? Nie dotyczy to tylko naszego lotto. Ponadto, jest większa szansa (statystycznie), że zostaniesz wybrany na prezydenta niż trafisz 6 w lotka. Znasz jakieś osoby, które zostały prezydentem (osobiście, nie z TV)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)