Wpis z mikrobloga

#madki #korepetycje #logikarozowychpaskow #angielski #madka #p0lka
Zgłupiała madka, no zgłupiała xDDD
to jest śmiech na sali. To jest plucie prosto w twarz. To jest brak szacunku do drugiego człowieka.
Dwóch gówniaków do pilnowania. Do tego:
- odrabianie lekcji,
- czytanie, pisanie, matematyka
- powtórka słownictwa z angielskiego,
- gry i zabawy

a to wszystko za oszałamiające 10 zł/h. To już nawet nie jest szukanie osoby, która mocno potrzebuje pieniędzy. To jest szukanie kompletnego frajera. 10 zł za opiekę nad dwójką bachorów, odrabianie lekcji, korepetycje z matematyki, korepetycje z angielskiego, pajacowanie z zabawami.
Szanująca się osoba za same korepetycje z angielskiego dla dwójki dzieciaków kasuje 40-60 zł, a ta 10 zł za cały pakiet opiekuńczo-wychowawczo-korepetycyjny. Tfu na taką.
i jeszcze CV każe składać xD
zloty_wkret - #madki #korepetycje #logikarozowychpaskow #angielski #madka #p0lka 
Zg...

źródło: comment_1598517752gyiZBhMh7fg6NOahq3wOtg.jpg

Pobierz
  • 39
@zloty_wkret: to gorsze niż napluć komuś w mordę. Sam miałem styczność z jedna. Przez znajomych dostała do mnie numer, Ok wszystko git przyprowadziła gowniaka bym mu pomógł z Angielskim. Siedziałem z młodym Ok 2h. Przyszła matka odebrała młodego i na dowodzenia dała mi 15zl...No #!$%@? komedia i pyta się czy będzie dobrze.
W tamtym momencie myślałem ze wyjdę z siebie, zwykle korki z angielskiego to 30-50zl. Lekcje z nativem to 50-200zl