Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś sklep w Warszawie gdzie przymierzę Adidas Powerlift 4 i Power Perfect 3?

Ogólnie mam taki problem, że bardzo szeroką stopę w okolicy palców, a z tego co słyszałem to Power Perfect są trochę szersze. Może macie jakieś inne do polecenia? Chciałbym wydać nie więcej niż 400 zł.

#mirkokoksy #mikrokoksy #warszawa #buty #silownia
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vTadel: Jedne i drugie kupisz na promocji w sklepie internetowym adika za okolice dwóch stów. Ewentualnie uderzaj do Mośki, on robi na zamówienie i to chyba poniżej 4 stów
@Supprah No właśnie się nad tym zastanawiam, żeby zamówić kilka par i wtedy wybrać jedną. Ale w weekend będę w Warszawie i myślałem, żeby zmierzyć konkretny rozmiar i potem zamówić sobie na adidas.pl z kodem promocyjnym (można dostać 25% zniżki przy kupowaniu przez aplikację wieć zamiast 550 robi się 400 zł)

@vizori o Mośce słyszałem i też się zastanawiam nad nimi
@vTadel: Ja zamawiałem 3 razy, za duże, za małe, dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lepiej troszeczkę za duże niż na styk.
Wtedy była promocja -15% za newsletter, ale poszło z kilku kont i jakoś naliczyło zniżkę.
@vTadel w eobuwie w galerii Północnej zamówiłem ostatnio do przymierzenia 44 i 44,5, jeśli mają mały przemiał to może jeszcze leżą XD
Jak nie to sprowadzenie do sklepu do przymierzenia jest darmowe więc obadaj na stronie. Dużo rozmiarów jest chyba tylko jednego koloru, ale przymierzysz sobie i kupisz w necie ;)