Wpis z mikrobloga

Codzienne refleksje - 27 sierpień 2020

..SKUPIENIE

Pierwszą wielką próbą skuteczności AA zależności od Siły Wyższej była druga wojna światowa. Anonimowi Alkoholicy wstępowali do wojska i zostali porozrzucani po świecie. Nikt nie wiedział, czy będą zdolni poddać się dyscyplinie, czy nie załamią się pod obstrzałem, czy zniosą monotonię i koszmar wojny?

JAK TO WIDZI BILL, STR. 200

Skupię myśli na Sile Wyższej. Wszystko podporządkowuję tej tkwiącej we mnie mocy. Będę stawał w jej obronie niczym żołnierz, czując w sobie potęgę armii Ducha, przesycającego dziś moje życie. Pozwolę, by z Siłą Wyższą połączyła mnie fala jedności duchowej – poprzez wdzięczność, posłuszeństwo i dyscyplinę. Niechaj moc ta prowadzi mnie przez cały dzień. Niechaj kroki, które dziś postawię, umocnią moje słowa i uczynki; obym pamiętał, że posłaniem, które otrzymałem w darze od Siły Większej niż ja sam, winienem dzielić się z innymi.

#codziennerefleksje - obserwuj, aby otrzymywać powiadomienia lub zablokuj aby ich nie widzieć ;)
#alkoholizm #aa #refleksja #refleksjanadzis #refleksjazranajaksmietana #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #niepijzwykopem

Tematy przewodnie na lipiec:

Krok ósmy - Zrobiliśmy listę osób, które skrzywdziliśmy i staliśmy się gotowi zadośćuczynić im wszystkim.
Tradycja ósma - Działalność we wspólnocie powinna na zawsze pozostać honorowa; dopuszcza się jednak zatrudnianie niezbędnych pracowników w służbach aa

_______________________________________________________________________
#motywacyjnytekscik na dziś:

Śmiech to dzień, a trzeźwość to noc; uśmiech jest półmrokiem, który łagodnie unosi się między nimi, bardziej urzekającym niż którykolwiek z nich.