Wpis z mikrobloga

Messi w City to bedzie bardzo ciekawe. Obecnie mam wrazenie, ze dominuje placz kibicow Barcy i zdziwienie tym, jak Bartomeu rozjechal ten klub.

A jesli Messi przejdzie do City to:
-bedzie mozna zobaczyc, jak gra znowu pod Guardiola
-obok bedzie mial De Bruyne, jego podania bedzie mial kto wykorzystywac: Aguero
-Ferran Torres bedzie mogl sie fajnie rozwijac, a Messi bedzie mial takze w nim kumpla. Oprocz tego jest jeszcze Rodri. Szkoda, ze Garcia odejdzie raczej a Silva juz odszedl
-zobaczymy, czy Messi w City pozwoli wrocic na mistrzowski tron w rywalizacji z Liverpoolem
-Premier League jest calosciowo na pewno najlepsza liga, wiec praktycznie co drugi-trzeci mecz City bylby z ciekawym rywalem reprezentujacym jakas jakosc i majacym jakas historie
-Messi przedluzy automatycznie kontrakt Guardioli o kolejne 2 lata

Nie jestem kibicem ani Barcy, ani City. Ale jak City wezmie Messiego i na srodek obrony dokupi kogos sensownego, np. Koulibaliego, to bedzie miazga. Nie mam watpliwosci, ze Messi jeszcze 2-3 lub nawet 4 lata moze pograc na najwyzszym poziomie. Na pewno chetnie zobaczylbym, co robi z obroncami Chelsea i Arsenalu. Jak Kepa nie broni jego strzalow, Maguire potyka sie o wlasne nogi. Fajne byloby starcie z De Geą :)

#premierleague #fcbarcelona #pilkanozna #plotkitransferowe
Pobierz piotrveyner - Messi w City to bedzie bardzo ciekawe. Obecnie mam wrazenie, ze dominuj...
źródło: comment_1598489501HO2A3aJKZtRXAi2Ousl4IF.jpg
  • 12
@piotrveyner jestem wielkim fanem talentu Messiego, ale od lat powtarzam, że najlepsza weryfikacja jego umiejętności nastąpiła by po dołączeniu do Premier League. Jeśli na tej płaszczyźnie poradzi sobie równie dobrze jak w Hiszpanii to jakiekolwiek słowa będą zbędne, najlepszy gracz w historii piłki nożnej.
@piotrveyner: Obstawiam, że obrońcy i fizyczność PL szybko go zweryfikują, zwłaszcza, że na to, co w La Liga jest faulem i rannym Messim rolującym po murawie, nikt w Anglii nawet nie zwróci uwagi, ale nie mam też watpliwości, że jako Maskotka ligi będzie nietykalny, więc sędziowie będą gwizdać jeszcze bardziej absurdalne rzeczy a każdy Var będzie na korzyść City, xd.