Wpis z mikrobloga

Motomirki spod tagu #motocykle #prawojazdy. Czy na egzaminie jest szansa na jakąkolwiek rozgrzewkę z pojazdem egzaminacyjnym? Zapisałem się na przypale na egzamin do zupełnie innego miasta na inny motocykl, bo udało mi się trafić super termin za kilka dni. Fajnie by było chociaż zrobić kółko po placu przed pierwszą przeszkodą. Niestety wszystkie szkoły w okolicy mają już zaklepane terminy. Ktoś coś?
  • 17
@HarrisonFiat: z tego co pamietam to po wyciagnieciu z "garazu" pozwalaja na oswojenie sie z maszyna i kaza dac znac jak bedziesz gotowy na wykonywanie zadan egzaminacyjnych. Jak nie padnie cos takiego od egzaminatora to sam mozesz powiedziec, mysle ze nie powinno byc problemu
@HarrisonFiat: nie, instruktor mi 15 razy mowil, ze WORD zakupil nowe motocykle z salonu w ktorych sprzeglo chodzi jak #!$%@? i powiedzial, ze jak zapytam czy moge kilka razy sie zatrzymac i ruszyc to pozwoli. Gówno prawda
@HarrisonFiat: jeżeli uczyłeś się na zupełnie innym moto to kup sobie dla świetego spokoju 1h jazdy na takim, którym będziesz zdawał, instruktor zawsze coś w trakcie tej godziny podpowie (na przykład, ze mt07 na nierozgrzanym, zimnym silniki jeździ deczko szybciej na 1 i 2 biegu).
@Gopholl: tam jest coś ostro skopane w tym systemie. Boty albo ludzie blokują terminy. Po paru dniach się nagle zwalnia. Od wczoraj odświeżam od rana i faktyncznie był termin wolny 19 i 26 września sobota. Reszta zajęta. Teraz już 19 zniknął. Jestem ciekaw czy potem się coś pojawi. Jak miałem się zapisywać to też pokazywało, że najwcześniej to 3 tygodnie. Potem odświeżałem stronę na następny dzień i się pojawiło po 8