Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na pkp, czekam na pociąg, wyprawa do empika udana.
Siedzi koło mnie dziewczyna, wiek licealny, dzwoni gdzieś
,,Hallo, no cześć Bartek przyjdziesz na pkp czkam na pociąg nudzi mi się itp"
po koło 6 min przybiega chłopak wiek licealny, coś tam sobie gadają, już nie słucham bo prachett
Mija 40 min
przychodzi inny gość, wita się z Bartkiem, obejmuje tą dziewczynę
gość razem z dziewczyną idą na peron, Bartek zostaje

Gość przyleciał w środę rano tylko po to by dotrzymać towarzystwa koleżance która prawdopodobnie jedzie gdzieś z chłopakiem XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #redpill #p0lka ##!$%@?
#cuckold
  • 43
@mnemonk: ale takiego jak Prachett nie znam ( ͡º ͜ʖ͡º) Pratchetta to i owszem. A tu nie dość, że OP napisał z błędem, to zabrzmiało jakby pochłaniał jakąś literaturę dla wybranych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dykto13: ale to ty się tutaj puszysz na intelektualistę bo uwaga NO NIE OBSERWOWAŁEM BO MUSIAŁEM CZYTAĆ PRATCHETTA, POWTARZAM PRATCHETTA XD

Reszty posta nawet nie skomentuję.
@geuze: w sensie ,że nie miałem pisać co czytam ? to jest wyznacznik ?
Kurczę a ja myślałem ,że czytanie to jak słuchanie muzyki czy oglądanie filmików za chwile pewnie się okaże ,że jedzenie na mieście to też nie jest coś zwykłego tylko objaw burżuja XD
@Dykto13 Po szkole średniej, kiedy wszyscy znajomi rozjechali się po Polsce, a mi trafił się uniwersytet w mieście, do którego nie mam bezpośredniego połączenia kolejowego, normalnym było dzwonienie do znajomych - "ej, mam u ciebie pół godziny na przesiadkę, przyjdziesz?" Jedyne, co mnie w tej sytuacji zastanawia, to to, że może ona kogoś dziwić.
kurna gdzie takie soyboye sie rodzą, bez godności, szacunku do własnego czasu i w ogóle?


@pijekubusplay: niestety tak się dzieciaki wychowuje... bez silnych męskich wzorców rośnie takie coś i to nie jest nawet jego wina. Nice guys.
@li25: Ciekawe, bo ja w tej historii widzę inny aspekt po którym bym wnosił że gość jest coś dziwnie nadmiernie usłużny.
Nie widzę niczego dziwnego w tym że ktoś spędza czas na rozmowie z dziewczyną która jest w romantycznym związku z kimś innym - ludzie lubią czasem ze sobą rozmawiać, bez względu na to kto z kim sypia. No ale jeśli do mnie zadzwoniłby znajomy (nie ważne czy dziewczyna/chłopak/wolna/zaangażowana/z kimś/ze mną/czy