Wpis z mikrobloga

ale zmieniono jego kontekst poprzez używanie tego hasła przez skrajną rasistowską prawicę.


@TurboDynamo: Skrajna, rasistowska lewica też używała hasła black lives matter w połączeniu z hasłami kill all whites. Zgodnie z twoją logiką to od razu oznacza, że BLM też zmieniło kontekst i jest hasłem rasistowskim
  • Odpowiedz
jakiego pomniejszania znaczenia? #alm było używane, by pokazać rasizm #blm i to, że #blm z równością nie ma nic wspólnego (hipokryzja lewicy). nie dorabiajcie do tego jakiejś chorej ideologii


@paul43: w usa systemowa dyskryminacja czarnych jest faktem.
  • Odpowiedz
tylko że #alllivesmatter było hasłem używanym do pomniejszania znaczenia #blacklivesmatter i było używane do ciśnięcia czarnych przez białych rasistów z usa(tak, są w usa również czarni rasiści).


@TurboDynamo: chwila moment - pokaż mi tych białych rasistów, którzy w ten sposób wykorzystują hasło alllivesmatter. Ja jestem w stanie pokazać ci dziesiątki (a pewnie jakbym posiedział długo to i setki) sytuacji w których dokonuje się jakieś wykroczenie czy
  • Odpowiedz
Ale prawackie to nie mniejszość? To większość?


@wolny_kangur: tak, cała główna z------a prawackim szurstwem. W polsce rządzi pis ktorego duża część to szury. wiec tak, prawacka szurskość w polsce to większość. Nawet polskie centrum obecnie jest prawicowe.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: tylko ze liberalizm przy lewicy to jedynie nic nie znaczaca latka ktora samo sobie probuja przyklejac. Lewicy duzo blizej do hitlera i stalina niz do liberala. Co zreszta sam udowadniasz patrzac z jakim szacunkiem podchodzisz do osob o odmiennych pogladach.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ponawiam pytanie bo zebrałeś plusy za populizmy a teraz chciałbym wiedzieć na czym się to opiera:

czemu traktujesz używanie sloganów alllivesmatter i blacklivesmatter tak wybiórczo? Czemu ten pierwszy jest gorszy (mimo że inkluzywny) od tego drugiego (ekskluzywnego)? Czemu walczyć z rasizmem i dyskryminacją poprzez tworzenie podziałów? To jest ta progresywność że patrzy się na ludzi przez pryzmat koloru?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: a blacklives matters przejęła amerykańska skrajna lewica, która zachęca do rozbojów, rozrób itd. więc czemu by i hasła blm nie zakazać? A hasło utworzone chyba przez najbardziej roszczeniową i rasistowska społeczność w stanach. Tu nie ma czego bronić nawet.
  • Odpowiedz
czemu traktujesz używanie sloganów alllivesmatter i blacklivesmatter tak wybiórczo? Czemu ten pierwszy jest gorszy (mimo że inkluzywny) od tego drugiego (ekskluzywnego)? Czemu walczyć z rasizmem i dyskryminacją poprzez tworzenie podziałów? To jest ta progresywność że patrzy się na ludzi przez pryzmat koloru?


@petrodolan: odpowiedz na wszystkie pytania masz w moich poprzednich komentarzach. Nie bede pisal 100 razy tego samego tylko dlatego ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz