Wpis z mikrobloga

Panna której nie widzieliśmy 5 lat zaprasza nas na wesele... spoko bo kiedyś się przyjaźniliśmy. Problem w tym ze wesele jest za tydzień.
Ha tfu na robaków, którzy szukają kopert bo Babcia Krysia zwolniła miejsce

#wesele #koronawirus
  • 90
  • Odpowiedz
@george_prosto_z_drzewa: dokladnie moj bliski znajomy tez domawial sporo osob na ostatni moment. Czesc mowila ze nie ma kasy to mowil ze to niewazne. Zreszta z rozmowy z nim wynikalo ze liczyla sie poprostu zabawa. Wiadomo ze ludzie maja ograniczona ilosc osob i jak pojawi sie miejsce to mozna kogos doprosic.
  • Odpowiedz
@Ssslave: a nie wpadło co do głowy, że o tak ma zapłacone. Woli zaprosić nawet dalszych znajomych niż ma sala świecić pustkami. Wesele w niewielu przypadkach się zwraca.

@george_prosto_z_drzewa wiem, że to bardzo mała próbka więc nie uogolniam na wszystkich ale z relacji moich znajomych i rodziny(w sumie 7 par) wynika, że się im zwróciło i to z pewnym zyskiem. Nie robili oni jakichś #!$%@? i wystawnych wesel.
  • Odpowiedz
A może to aktualnie ze względu na Covid? Ludzie nie wiedzą jaka będzie sytuacja, więc najpierw zapraszają najbliższą rodzinę i ograniczają liczbę osób.
  • Odpowiedz
@Ssslave: Jak ja robiłem swoje wesele, płacili rodzice i mieliśmy X miejsc. I jak jakąś ciocia zwolniła, a zrobiła to w ostatniej chwili, to miałem slot żeby zaprosić znajomego, żeby się samemu dobrze bawić. Na żadna kopertę nie liczyłem. Po prostu chciałem mieć znajomych obok.
  • Odpowiedz
I co w tym dziwnego? Sam będąc w takiej sytuacji zaproszę dalszych znajomych bo miejsce i tak masz opłacone a więcej młodych to lepsza zabawa zazwyczaj. Nie wiedziałem ze można kogoś tym urazić xD ostatnio dostaliśmy zaproszenie od koleżanki z pracy, tez na ostatnia chwile i nie robiliśmy z tego żadnego halo, nie oskarżaliśmy ze chcą nas „wykorzystać” z wielka chęcią byśmy poszli gdyby nie to ze termin nam nie odpowiadał. To
  • Odpowiedz